آمادگی جسمانی و روحی بازیکنان ذوب آهن در شرایط مطلوبی قرار دارد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان به خبرنگار خبرگزاری البرز گفت: آمادگی جسمانی و روحی بازیکنان عالی بوده و در اوج آمادگی قرار دارند همچنین علیرضا منصوریان از شرایط موجود رضایت کامل دارد.

سعید آذری در خصوص نقل و انتقالات تیم فوتبال اظهار داشت: کریستین اوساگونا درخواستی ۵۰۰ هزار دلاری ارائه کرده بود که ما از عهده آن بر نمی آمدیم و از این رو با وی به توافق نرسیدیم. دو بازیکن خارجی را مد نظر داریم که طی روزهای آینده با آنها قرارداد می بندیم. با توجه به اینکه لیست بازیکنانمان تکمیل شده بازیکن دیگری جذب نخواهیم کرد. تلاشمان بر این است تا با قدرت کامل به رقابت های آسیایی گام بگذاریم و در این راستا تیم را بر اساس تفکرات علیرضا منصوریان آماده کرده ایم.

وی همچنین در رابطه با قرارداد بحث برانگیز رضا شکاری با تیم تراکتور تبریز گفت: رضا شکاری به هر تیمی بپیوندد در نهایت مرتکب اشتباه بزرگی شده است. شک ندارم که هم شکاری جریمه می شود و هم باشگاه تراکتور. من با آقایان نبی و رغبتی تماس گرفتم و به آنها گفتم تا از فیفا استعلام بگیرند. روس ها بسیار زیرک هستند و به همین علت بود که پرسپولیس با این بازیکن به تفاهم نرسید. آن ها از وضعیت باشگاه های ایرانی کاملا با خبرند و قصد دارند تا باشگاهی که با شکاری قرارداد امضا کرده را تحریم کنند. در ظاهر اعلام می کنند که امضای قرارداد قانونی است اما در پشت پرده کارهای زیرکانه ای انجام می دهند. رضا شکاری زمانی که در ذوب آهن بود در نیم فصل با ما به توافق نرسید و رفت و پیوستن او به باشگاه روسیه ای کاملا غیر قانونی بود.

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در پایان تصریح کرد: اردوی آماده سازی در اصفهان و زیر نظر سرمربی انجام می شود. ما در ۱۴ مردادماه بازی حساسی با الاتحاد عربستان داریم و برای این دیدار آماده می شویم. طبق صحبت هایی که با علیرضا منصوریان داشته ام، مقرر شده تا پس از دیدار در لیگ قهرمانان آسیا دو بازی دوستانه در استان خوزستان در برابر فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان داشته باشیم. پیش از این یک بازی دوستانه با شاهین شهرداری بوشهر برگزار کردیم، بازی بسیار سختی بود و بازیکنان بوشهر فشار زیادی بر تیم ما آوردند اما در نهایت موفق شدیم تا با نتیجه سه بر دو پیروز این رقابت باشیم.

  • نویسنده : مصطفی پاکیزه