آقای داورزنی! توصیه نه، دستور…
آقای داورزنی! توصیه نه، دستور…

رئیس فدراسیون والیبال در نشست امروز اعضای کمیته داوران فدراسیون به چند نکته اشاره کرد که یکی از آن ها دوری از برخوردهای سلیقه ای نسبت به افراد مرتبط بود و توصیه کرد که در صورت دوری از برخوردهای غیر منطقی از این کمیته حمایت خواهد کرد و سخن ما اما این است که چرا توصیه آقای داورزنی! باید دستوری باشد تا اشتباهات گذشته تکرار نشود.

نخستین نشست کمیته جدید داوران فدراسیون والیبال، امروز به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی برگزار شد.

میلاد تقوی سرپرست دبیری، مهناز شاددل مشاور امور بانوان، ابراهیم فیروزی رئیس کمیته داوران، نرگس افشین (نایب رئیس)، فرهاد شاهمیری (دبیر)، منیژه صادقی (عضو کمیته و مسئول داوران خانم) و بهرام سلیمانی (عضو کمیته و مسئول داوران ساحلی) از دیگر شرکت کنندگان در این نشست بودند.

در این نشست دکتر محمدرضا داورزنی با بیان اینکه، استفاده از نفرات محدود در داوری مسابقات والیبال یکی از دلایل اختلافات جامعه داوری است، گفت: باید از تمامی ظرفیت داوری کشور در لیگ‌ها، مسابقات قهرمانی کشور و سایر مسابقات استفاده کنیم.

وی با یادآوری این که کمیته داوران نیاز به خلاقیت در کارها دارد، تاکید کرد: اعضای کمیته داوران با قاطعیت برنامه‌های خود را دنبال کنند و نگران جوسازی‌های فضای مجازی که بر اساس سلایق و منافع شخصی است، نباشند.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: منافع ملی برای تصمیمات فدراسیون ارجحیت دارد و اگر این تصمیمات بر اساس منطق باشد، شاید باعث ناراحتی برخی افراد که به دنبال منافع شخصی هستند، شود.

وی تاکید کرد: باید سطح سواد داوران را نیز افزایش دهیم و اگر این برنامه به خوبی اجرا شود، چهار سال دیگر شاهد حضور داوران باسواد و آگاهی در والیبال خواهیم بود.

داورزنی در پایان به طلب برخی داوران اشاره کرد و گفت: پرداخت این عزیزان در اولویت های کاری مالی قرار دارد و به محض وصول مطالبات فدراسیون، پرداخت خواهد شد.

در پایان این نشست، اعضای کمیته داوران ابلاغ‌های خود را از رئیس فدراسیون والیبال دریافت کردند.