آقای دکتر! چقدر به مدیران جوان اعتقاد دارید؟
آقای دکتر! چقدر به مدیران جوان اعتقاد دارید؟

رئیس کمیته ملی المپیک درباره حضور بازنشسته ها در وزارت ورزش گفت: این مساله اختلاف بین سازمان امور استخدامی و دیوان عدالت اداری است و وزارت ورزش در این مورد تابع دولت است و کمیته ملی المپیک هم درخواست ادامه خدمت کیکاووس سعیدی را در پُست دبیرکلی داده است.

در مورد این صحبت دکتر صالحی امیری باید گفت که کمیته ملی المپیک یک نهاد غیر دولتی است یا دولتی؟ دوم اینکه در مدت یکسالی که قرار است دبیرکل کمیته ملی بازنشستگی مصدر کار بمانند، چه اتفاقی می خواهد پیش بیاید؟ آیا در این مدت دبیرکلی جوان تربیت و آموزش خواهید داد؟ آیا اصلا دستگاه متولی ورزش به نیروهای جوان و تحصیلکرده اعتقاد دارد، اگر پاسخ مثبت است بفرمایند چند مشاور و مدیر جوان پیرامون کمیته ملی المپیک حضور فعالانه دارند؟ بدون تردید از وزارت ورزش قطع امید کرده ایم، این را با شناختی که از اوضاع فدراسیون های ورزشی داریم و مقدمات و موخرات انتخابات فدراسیون ها می گوییم، اما آقای دکتر صالحی عزیز! چون شما را مدیری خوش نیت و مدبر می دانیم، اعتقاد داریم در کنار تکریم و تجلیلی که از پیشکسوتان داشته اید اجازه بدهید جوانان ورزشکار مملکت هم همراه شما نقش عمیقی بکشد و مدیریت بیاموزد.

کلاهتان را قاضی کنید

ارتباط ما با علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری همیشه خوب بوده است اما گاهی اخباری از این فدراسیون می شنویم که حداقل راه دفاع ما را از وی می بینند، مثل معرفی حافظ قشقایی برای انتخابات کمیسیون ورزش فدراسیون جهانی وزنه برداری است! اینکه قشقایی در سال ۲۰۱۹ مدال نفره دوضرب جهان را گرفته مثل روز روشن است اما پرسش ما این است که محافل وزنه برداری جهان بهداد سلیمی، سجاد انوشیروانی، کیانوش رستمی، نواب نصیر شلال را بیشتر می شناسند و احتمال رای دادن به آنها بیشتر است یا حافظ قشقایی را؟ البته بحث داشتن زبان هم مهم می نماید ولی اگر قرار باشد فدراسیون وزنه برداری لابی موثری داشته باشد، کفه ترازو به طرف کدامیک از قهرمانان خواهد بود؟ لطفا کلاهتان را قاضی کنید.

نویسنده: رضا اسماعیلی