آقای مرادی؛ شنا یا والیبال؟!
آقای مرادی؛ شنا یا والیبال؟!

قرعه كشي سي و چهارمين دوره ليگ برتر واليبال انجام شد و سر اخر چهارده تيم انهم نقدي و اقساط مجوز شركت در بازيها را دريافت كردند و يكبار ديگر فدراسيون در قبال بدهي برخي تيم ها كه اعلام كرده به هيج وجه كوتاه نمي ايد، كوتاه آمد!

…اما در اين بين سخنان مشاور عالي فدراسيون كه در نبود رياست فدراسيون و دبير كل سخنور جلسه بود، عجيب و قابل تامل بود؛ وحيد مرادي در واكنش به پيشنهادات و انتقادات مصطفي كارخانه اظهار نظر جالبي به زبان اورد،معلوم نيست از رييس فدراسيون شنا اسپانيا گفت يا واليبال! وی در حالي از باشگاه داري اسپانيايي ها مثال زد كه سيستم ورزش كشور فوق در مقایسه با کشور ما از زمين تا آسمان فرق دارد. هر چند مصطفي كارخانه و بهروز عطايي به نكاتي خوبي درباره كمي و كاستي هاي ليگ در ادوار مختلف اشاره كردند اما جواب قانع كننده از سوي مسئولان فدراسيون شنيده نشد. آيا واقعا اگر كارخانه و عطايي صحبت نمي كردند قرار بود عوامل تيم ها بصورت مكتوب نكاتي را بنوسيند تا وقت جلسه هدر نرود؟! آيا فدراسيون نبايد براي شنيدن صحبتهاي دست اندركاران تيم ها از قبل وقت قائل مي شد؟! چه بهتر آقاي مرادي و دوستانش سنجيده تر عمل مي كردند و معلوم می شد كه برگزاري بازيها قبل از اذان مغرب در پاييز و زمستان ساعت چند مي شود؟! حالا پرداختن به تبليغات محيطي يك مطلب جدا را مي طلبد و تعجب برانگيزتر از همه سكوت بعضي از سرمربي ها و عوامل باشگاه ها بود كه تا نزديكي فدراسيون واليبال مي رسند روزه سكوت مي گيرند!!
اميد مي رود فدراسيون واليبال تا شروع بازيهاي ليگ با بهره گيري از نظرات باشگاه ها و اجراي قوانين بدون هيچ ماده و تبصره اي مسابقات را برنامه ريزي كند تا شاهد رقابتهاي جذابي دز اين فصل باشيم.

  • نویسنده : شاهین خیری