آیین تجلیل از هیات های ورزشی و مدال‌آوران تهرانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی 2018 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی؛در این مراسم که محسنی بندپی استاندار تهران، عبدالحمید احمدی معاون وزارت ورزش و جوانان، زهرا موسوی سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان، گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، موسوی و ذوالقدر نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران، مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی و مرکزاطلاع رسانی وزارت ورزش و رباطی سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران حضور داشتند، از ۹ مدال‌آور نابینا و کم بینا در بازی‌های پاراآسیایی، ۱۴ مدال‌آور در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ و ۱۴ مدال‌آور در بازی‌های آسیایی جاکارتا تجلیل شد. همچنین در ادامه این مراسم از ۲۵ خانواده‌ شهید همکار در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، به مناسبت روز ۲۲ اسفند که مصادف با روز تکریم شهداست، با اهدای لوح هایی، تجلیل شد.
همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی و موسوی سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان قدردانی کرد.
استاندار تهران در این مراسم تاکید کرد: شاهد تحولات خوبی در ورزش تهران هستیم و خوشبختانه امسال بودجه ۹۸ تهران تفاوت خوبی خواهد داشت.
محسنی بندپی افزود: ما در تهران جوانان بااستعداد زیادی داریم و مسئولانی حضور دارند که با شایستگی در مسند کار هستند. ما باید از ورزش قهرمانی حمایت مالی داشته باشیم.
معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان نیز در مراسم تجلیل از هیات های ورزشی و قهرمانان ملی استان تهران گفت : قدردانی از سرمایه های مدال آور کشور، موجب انگیزه برای جوانان و جامعه خواهد شد.