اخبار کوتاه فوتبال…
اخبار کوتاه فوتبال…

فوتبال و بازهم استقلال و پرسپولیس و البته پیش از همه بحث کرونا و اینکه لیگ باید داشته باشیم یا نداشته باشیم. هریک به زعم خود نظری داده و حرفی زده است ولی باید دید در میدان عمل واقعیت ها چگونه حقیقت می یابند؟

پیروانی: ترسوها نیایند

افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس اعتقاد دارد،چه بخواهیم ونخواهیم کرونا با ما هست،پس باید مدیریت کرد تا گرفتار آن نشویم.
پیروانی به همکار ما گفت: تلاش ها برای توقف فوتبال همچنان ادامه دارد. آنهایی که مخالف شروع بازیها هستند،دیگران را مقصر می دانند. مشکل کرونا برای همه هست. از راننده تاکسی گرفته تا شاگرد نانوا. اینها کار را تعطیل نکرده اند،اما اوضاع را مدیریت می کنند.
بخاطر کرونا نباید در فوتبال را تخته کرد.اگر مدیریت شد هنر کرده ایم.با بستن وتخته کردن کارها قدمی برداشته نخواهد شد. آنهایی که کرونا را بهانه ای برای توقف کارها می دانند، ترسو هستند. ترسوها بروند و وارد کارزار نشوند.کرونا هنوز وجود دارد و برای مبتلا نشدن به آن باید مسائل بهداشتی را رعایت و مدیریت کرد.

عبدالعلی چنگیز: احساس خطر شد، تعطیل کنید

عبدالعلی چنگیز پیشکسوت فوتبال استقلال می گوید: کدام کار و کسب تعطیل است که فوتبال تعطیل باشد، باید با ایجاد ابزارهای بهداشتی قوی تر، فوتبال راه اندازی شود. اینکه چند بازیکن قبل از آغاز مجدد فوتبال دچار کرونا شده اند، هیچ ارتباطی با فوتبال ندارد، به خاطر چند نفر نباید یک مجموعه بزرگ را کنار زد، فوتبال عامل نشاط جامعه است. باید راه اندازی شود، هرجا در جریان بازیها احساس خطر شد، بلافاصله فوتبال را تعطیل کنید و در آن حالت تصمیم گیری در خصوص تیم قهرمان و سهمیه آسیایی صورت بگیرد.

پرونده ویلموتس در سازمان بازرسی

پرونده رسیدگی مالی ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در سازمان بازرسی کل کشور مورد بررسی قرار گرفت.

قرار است در خصوص این پرونده نحوه پرداخت مسایل مالی ویلموتس از شرکت شستا و برخی از دولت مردان مورد بررسی قرار گرفته تا پس از تکمیل پروند به قوه قضاییه تحویل داده شود.

برومند: کرونا را به فوتبال ارتباط ندهید

پرویز برومند دروازه بان سابق استقلال در خصوص کرونایی شدن برخی از بازیکنان به ویروس کرونا هیچ ارتباطی با فوتبال ندارد. این آقایان ساعت ها به دور از فوتبال هستند و زمانی که به فوتبال می رسند، یادشان می افتد که کرونا هم وجود دارد. با پوزش از همگان باید گفت: چرا در زمان کشیدن قلیان استرس وجود ندارد، اما وقتی که به تمرین فوتبال نزدیک می شوند، همه از کرونا سخن می گویند.

شکایت نظری از استقلال

دلم نمی خواست چنین اقدامی انجام دهم اما بارها به باشگاه رفتم و آقایان مرا مثل توپ فوتبال به این و آن پاس دادند.

مهدی نظری بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال می گوید: مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان از باشگاه استقلال طلبکارم. بارها پیغام دادم، بارها تماس گرفتم و بارها با حضور در باشگاه طلب خود را به آقایان گوشزد کردم اما کو گوش شنوا. آنها فکر می کنند هرکس از باشگاه رفت باید طلب خود را چشم پوشی کند در حالیکه ما زندگی خود را در باشگاه گذاشتیم و ناچارا رفتیم. علی رغم میل باطنی ام و برای برخورد با بد رفتاریهای آقایان، به فیفا شکایت کردم تا بلکه از خواب بیدار شوند.