ادامه روند پیروزی مدعیان در هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال
ادامه روند پیروزی مدعیان در هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال

هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال کشور با پیروزی مدعیان و شکست آویژ صنعت در خانه به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی، تالار بسکتبال آزادی روز گذشته (پنج شنبه) میزبان سه دیدار از هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال بود.
در نخستین دیدار پتروشیمی بندرامام صدرنشین لیگ مقابل پگاه ایران صف آرایی کرد. مهران حاتمی سرمربی این تیم که از ابتدای فصل تاکنون همواره با مصدومیت بازیکنانش دست و پنجه نرم می کرد، در این دیدار تقریبا تمام بازیکنان خود را در اختیار داشت. سجاد مشایخی و بهنام یخچالی که مصدومیت های سختی را پشت سر گذاشته بودند، دیروز در ترکیب این تیم عملکرد خوبی داشتند و در نهایت پگاه ایران ۶۶ – ۹۰ مغلوب مهمان قدرتمند خود شد.
در دومین دیدار شهرداری گرگان به تهران آمده بود تا به مصاف تیم سربازها برود. برخلاف تصورها تیم نیروی زمینی نتوانست بازی پایاپایی را به نمایش بگذارد و شهردای گرگان با اختلاف ۱۹ امتیاز و نتیجه ۶۰ – ۸۱ به پیروزی رسید.
در آخرین و سومین دیدار، شیمیدر که میزبانیخریده بود، با نتیجه ۵۱ – ۷۵ پدافند رعد دزفول را پشت سر گذاشت تا همچنان با تنها یک شکست در جایگاه دوم جدول قرار گیرد.
در تنها دیدار خارج از تهران نیز آویژصنعت پارسای مشهد با وجود بازی خوب برابر نفت آبادان در نهایت در خانه با نتیجه ۶۳ – ۷۰ تن به شکست داد.
دیدارهای هفته سیزدهم دوشنبه ۱۱ بهمن ماه برگزار می گردد.

نتیجه کامل دیدارهای هفته دوازدهم بدین شرح است:

رعد پدافند دزفول ۵۱ – شیمیدر تهران ۷۵

آویژصنعت پارسای مشهد ۶۳ – پالایش نفت آبادان ۷۰

پگاه ایران ۶۶ – پتروشیمی بندرامام ۹۰

نیروی زمینی تهران ۶۰ – شهرداری گرگان ۸۱