اخبار و حواشی فوتبال را در خبرگزاری البرز ورزشی دنبال کنید...

می گویند، بعد از اینکه شکاری به تیم تراکتور پیوست، باشگاه ذوب آهن قید پیگیری شکایت از شکاری را در فیفا زده است.
***
گفته می شود اسامی اخیر تیم ملی که به نام ویلموتس اعلام شده است، با دخل و تصرف ساکت صورت گرفته است.
***
از روز جمعه هیاهو به فوتبال تهران باز خواهد گشت. مسابقات لیگ برتر در رده های مختلف استارت خواهد خورد و هیاهوی بزرگ در فوتبال تهران نقش خواهد بست.
***
هادی شکوری جانشین محمد نوازی در تیم جوانان استقلال شد، اما نوازی در نظر دارد در خصوص آکادمی باشگاه استقلال مسایل پشت پرده را بازگو کند.
***
گروهی از مربیان تهرانی شدیدا از مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گله مند هستند. آنها که به دنبال تهیه طومار هستند و اعتقاد دارند از سوی فدراسیون فوتبال هیچ نظارتی بر تیم های ملی جوانان و نوجوانان نیست چون بازیکنانی که به این تیم ها دعوت می شوند، دیگر به تیم سابق خود باز نمی گردند.
***
می گویند، مهدی نبی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در یک جمع تلویحا اعلام کرده است، حاضر است مدیریت باشگاه پرسپولیس را بر عهده بگیرد.
***
یکی از دلایل کنار رفتن اصغر حاجیلو از سرپرستی تیم استقلال به دلیل اختلافات او با خطیر بوده است که در نهایت زیرپای حاجیلو جارو شد.
***
می گویند، مدیر و سرپرست سابق ورزشگاه آزادی بازداشت شده است. حرف و حدیث در این رابطه زیاد است.
***
کالدرون سرمربی جدید تیم پرسپولیس به عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اطلاع داده است. برخی ها به دنبال برهم زدن تیم پرسپولیس هستند. اینان از قول من گفته اند، ماهینی و سید جلال را نمی خواهم. حال آنکه چنین نیست و به آنها اعتماد و اعتقاد دارم. آقای عرب! لطفا دست و پای این افراد را که در درون باشگاه هستند قیچی کنید تا پرسپولیس در آرامش به کارش ادامه دهد.
***
می گویند، فیفا به فدراسیون فوتبال اطلاع داده تا بدون حق پخش تلویزیونی، اجازه ندهید رقابتهای لیگ از طریق تلویزیون پخش شود در غیر اینصورت فیفا تعلیق و تحریم را به کار خواهد گرفت.
***
می گویند، وحید امیری هافبک سابق تیم پرسپولیس به مدیر برنامه هایش گفته است، اولویت اول تیم پرسپولیس است.
***
کالدرون به عرب گفته است با خرید مهاجم آرژانتینی مشکل گلزنی و بطور کلی شکل تیم پرسپولیس
حل خواهد شد.
***
بشار رسن بار دیگر تخفیف کلی نسبت به طلب سابق خود به پرسپولیس داد تا راه ماندگاری اش در پرسپولیس هموارتر شود.
***
سردار آزمون در آستانه پوشیدن پیراهن تیم لیورپول قرار گرفت. این خبر از سوی مدیربرنامه های او امروز صبح اعلام شد.
***
قرار است کالدرون در تمرین تیم پیشکسوتان پرسپولیس که زیر نظر علی پروین اداره می شود، شرکت کند.
***
پرسپولیسی ها در نظر دارند که فیلم حوادث دیدار پرسپولیس با سپاهان را به کمیته انضباطی فیفا ارسال کنند تا فیفا نظر بدهد، در آن حوادث کدام تیم مقصر است. فعلا با رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرسپولیس بیشتر از سپاهان جریمه شده است.
***
کاپیتان تیم ملی ترکیه در تیم دنیزلی
شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه تراکتور تبریز با هماهنگی مصطفی دنیزلی با کاپیتان تیم ملی فوتبال ترکیه وارد مذاکره شده است و سرانجام نظر این هافبک مهاجم ترکیه ای را به سوی تیم جدید آقا مصطفی جلب کرده است.
رضائیان و امیری تراکتورسوار می شوند؟!
گویا باشگاه تراکتور در این روزها بیکار نبوده و با بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان مذاکراتی انجام داده است. حال اینکه آنها می توانند امیری و رضائیان را راضی کنند تا به تبریز بیایند، مشخص نیست.

  • نویسنده : اکبر عزیزی