استاداسدی : انتظار باخت تراکتور را نداشتیم
استاداسدی : انتظار باخت تراکتور را نداشتیم

به نظر من دلیل باخت تراکتورسازی مقابل فولاد خوزستان در تبریز بیشتر به دلیل بدشانسی و بد بیاری تراکتور بوده است.

علی اکبر استاد اسدی مدافع پیشین تیم ملی فوتبال در باره شکست تراکتورسازی به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی گفت: محمد تقوی هنوز به عنوان سرمربی موقت تراکتور محسوب می شود ولی به نظر من بازیکنان تراکتور باید بیشتر تمرین کنند تا اگر هم قهرمان نشوند بتوانند حداقل سهمیه را بگیرند.
تراکتور تا به اینجا نتایج بسیار خوبی را کسب کرد. ولی اصلا انتظار نداشتیم مقابل تیم فولاد که به تازگی افشین قطبی را اختیار گرفته، شکست بخورد.
استاد اسدی در رابطه با مسائل داوری این مسابقه اظهار داشت: متاسفانه همیشه این مشکل بوده ولی امیدوارم در آینده مسئولان فوتبال ایران به ویژه کمیته داوران با یک برنامه درست و حسابی مشکل موجود را حل کنند. ضمنا آقای اصفهانیان در دیدار تراکتور و فولاد حضور داشت. انتظار می رود با حضور وی در کمیته داوران در آینده مشکلات داوری برطرف شود.
استاد اسدی در خصوص امکان موقعیت تیم ایران در مسابقات جام ملت های آسیا خاطر نشان کرد: قهرمانی ایران در جام ملت های آسیا بستگی به نتایجی دارد که کارلوس کی روش در مقابل غول های آسیا به دست می آورد.
به نظر من مهم ترین رقبای ایران در این جام تیم های ژاپن و کره و استرالیا هستند اما نباید از دیگر حریفان آسیایی خودمان هم بی تفاوت رد شویم.

  • نویسنده : فرشيد صادق زاده