استقلال تهران در ادامه روند رو به جلو در لیگ برتر، چهارشنبه به مصاف ماشین سازی تبریز می رود تا در صورت پیروزی، گام بلندی را برای کسب سهمیه و جنگیدن برای قهرمانی بردارد.

خبرگزاری البرز ورزشی؛ بازی روز چهارشنبه بین تیم های استقلال تهران و ماشین سازی تبریز بی شک برای آبی پوشان حساس خواهد بود. دو پیروزی اخیر که استقلال در لیگ به دست آورد و شکست الهلال در لیگ آسیا توانست روحیه خوبی در اردوی آبی پوشان حاکم کند.
اکنون این تیم برای صدرنشینی می جنگد. استقلال باید از ماشین سازی امتیاز کامل را بگیرد تا در کورس قهرمانی بماند. بازی در تهران و برابر استقلال میزبان است. باید از این موقعیت بهره برداری کامل شود.
درست است که استقلال در شرایط خوبی به سر می برد و با هماهنگی کامل کار خود را ادامه می دهد، اما نباید از تیم ماشین سازی غافل شد.
اگر استقلال بر این اندیشه است که بازی آسانی در تهران پیش رو دارد. امکان بروز هرگونه حادثه قابل پیش بینی خواهد بود. بنابراین استقلال باید ماشین سازی را که حریفی سخت کوش بنظر می آید کاملا جدی بگیرد تا بتواند با نتیجه ای که می خواهد زمین را ترک کند. سپاهان و پدیده تعقیب کنندگان استقلال همه مترصد لغزش این تیم هستند، تا بتوانند به بالای جدول راه یابند زیرا آنها برای قهرمانی و حتی دریافت سهمیه آسیا انگیزه بالایی دارند.

  • نویسنده : طوفان روشن