اسلامی: در حق بازیکنان اصلی ما نامهربانی شد
اسلامی: در حق بازیکنان اصلی ما نامهربانی شد

سرمربی تیم شیمیدر قم معتقد است بازی که با اختلاف یک پوئن تمام می شود مانند بالا انداختن یک سکه می ماند.

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی، محمدرضا اسلامی سرمربی تیم شیمیدر قم درباره دیدار برابر مهرام تهران گفت:” در دقایقی ما برتر مطلق میدان بودیم و در دقایقی نیز حریف شرایط بهتری داشت.زمانیکه عقب افتادیم توانستیم جبران کنیم و به اختلاف امتیازی خوبی رسیدیم. اما در یکی دو جا در دفاع کوتاهی کردیم و بازیکنان جوانتر حریف را آزاد گذاشتیم که به نظرم از همین بابت ضربه خوردیم.” وی در ادامه گفت:” بچه های نیمکت ما عملکرد بسیار خوبی داشتند و در مجموع این بازی فوق العاده تاکتیکی بود و در هر ثانیه باید مراقب جریان بازی می بودیم. به نظرم این بازی یکی از زیباترین بازی های لیگ امسال بود. به تیم مقابل نیز تبریک و خسته نباشید می گویم. مهرامی ها در لحظات حساس بازی بسیار با تجربه عمل کردند و مزد تجربه بالای خود را گرفتند.”

اسلامی درباره داوری این رقابت گفت:” به نظرم در سوت زدن نسبت یکی دو بازیکن اصلی ما از جمله مایک رستم پور کمی نامهربانی شد. این بازیکن با فرهنگ آمریکایی زندگی کرده و بزرگ شده است و ممکن است در طول بازی به خود لعنت بفرستد. شاید این تیکه کلامش باشد و کاری به داور ندارد ولی با یک تکنیکال فول بی موقع مجبور شدیم زمان زیادی این بازیکن را بیرون از میدان نگه داریم. به نظرم قدری در سوت ها به ما اجحاف شد. همچنین گل صد در صد ما روی تخته را به ما ندادند و بلافاصله تکنیکال هم دادند اینها در روند بازی بزرگ خلل ایجاد می کند. من امیدوارم این اشتباهات در بازی های بعدی کمتر شود.”

وی در پایان توضیح داد:” بازی که با یک پوئن تمام می شود مثل شیر یا خط می ماند، یعنی مثل بالا انداختن سکه است. اگر توپ آخر ما گل می شد ما برنده بازی می بودیم. آخر بازی هم بدشانسی آوردیم اما به هر حال بسکتبال همین است و ما باید برای روزهای سخت تر آماده شویم. به نظرم این لیگ و بازی های با کیفیت کمک می کند تیم ملی کشورمان تیم قدرتمندی باشد و در المپیک عملکرد خوبی داشته باشد.”

  • نویسنده : کیانا شادرو