اعضای تیم ملی دو نفره آکروژیم: مسئولین ژیمناستیک بی دلیل ما را کنار گذاشتند
اعضای تیم ملی دو نفره آکروژیم: مسئولین ژیمناستیک بی دلیل ما را کنار گذاشتند

اعضای تیم ملی دو نفره آکروژیم نسبت به کنار گذاشته شدن خود از تیم ملی اعتراض دارند.

در همین رابطه احد محمدی به خبرنگار خبرگزاری البرز گفت: از سال ۹۳ تا چندماه قبل عضو فیکس تیم ملی دو نفره آکروژیم بودم، مدتی قبل و در خلال اردوی آسیایی که در شهر یزد تشکیل شده بود، به یکباره مربی تیم، من و ساسان عباسی را که ترکیب تیم دو نفره ملی را تشکیل می دادیم از اردو اخراج کرد فقط به این دلیل که چرا ساعت ۹ شب و پس از تمرینات تیم ملی ساعاتی اردو را ترک کرده ایم در حالی که ما چون اهل شهر ارومیه هستیم باید برای امور شخصی و خرید بیرون می رفتیم با این وجود ساعت ۱۱ شب هر دو نفر را از اردو اخراج کرد. همان وقت با فدراسیون تماس گرفتیم اما مسئولین فدراسیون توجه نکردند و ما به ناچار شب را در پارک خوابیدیم و فردا عازم ارومیه شدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا مسئله را از طریق رییس هیات پی گیری نکردید، اظهار داشت: بارها به رییس هیات استان آذربایجان غربی گفتیم که پیگیر اتفاقات و دلایل اخراج ما از اردو باشد زیرا اعتقاد داشتیم مربی تیم علیه ما جوسازی کرده و گزارش غلط داده اما ایشان چون در فدراسیون هم مسئولیت دارد نه تنها کاری انجام نداد بلکه تهدید کرد اگر پی گیر موضوع باشیم ما را که در شهر خودمان به عنوان سرباز قهرمان خدمت می کنیم به زنجان باز می گرداند.

وی ادامه داد: در هر حال دو نفر دیگر را به جای ما به مسابقات آسیایی ازبکستان که اخیرا برگزار شد اعزام کردند، آنها هم در حد توان تلاش کردند اما اطمینان می دهم اگر من و ساسان عباسی اعزام شده بودیم مقام اول یا حداقل دوم آسیا را به دست می آوردیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ۵ سال عضو تیم ملی آکروژیم بودم و تلاش زیادی برای این ورزش و قبل از آن ژیمناستیک استان و کشور کردم اما متاسفانه مسئولین فدراسیون و هیات بدون توجه به زحمات ما و دلایلی که داشتیم ما را کنار گذاشتند در حالیکه می توانستیم در آسیایی بهترین نتیجه را بگیریم.

ساسان عباسی دیگر ملی پوش آکروژیم ضمن تایید صحبت های هم تیمی خود اظهار داشت: امیدوارم مسئولین ورزش که از نزدیک پی گیر امور ورزش هستند از مدیرکل تربیت بدنی استان گرفته تا وزارت ورزش حداقل از فدراسیون و هیات استان می پرسیدند چرا با ما که زندگی خودمان را صرف ورزش و ژیمناستیک کرده ایم چنین برخوردی شد؟ الآن شرایط به صورتی شده که به دلیل عدم حمایت فدراسیون و هیات، دیگر نه امکان حضور مستمر در تمرینات را داریم و نه اصولا از ما برای حضور در اردوها دعوت می شود هرچند اگر مورد حمایت واقع شویم همچنان توان کسب مدال برای کشورمان را داریم.