یونس امامی: دبیر گفت حاشیه ها را برای ما بگذارید
یونس امامی: دبیر گفت حاشیه ها را برای ما بگذارید

این دومین بار است که به مسابقات جهانی اعزام می شوم.

یونس امامی کشتی گیر وزن ۷۰ کیلوگرم کشورمان با بیان مطلب فوق به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی گفت: شرایط اردو مناسب است و از لحاظ بدنی و روحی به استانداردها نزدیک شده ایم. سال گذشته و در مسابقات جهانی مجارستان اگر روحیه بهتری داشتم، می توانستم مدال کسب کنم. اولین میدان جهانی بود که در آن شرکت می کردم و تجربه لازمه را جهت شرکت در مسابقات نداشتم. کادر فنی در آن موقع راهنمایی ها و مشورت های مربوطه را ارائه می داد با این حال اگر به چند مسابقه بین المللی اعزام می شدم، نتیجه بهتری کسب می کردم.

وی افزود: قرار است در اردو همراه با مربیان حریفان را آنالیز کنیم و به نقاط قوت و ضعفشان پی ببریم تا در هنگام کشتی به مشکلی برخورد نکنیم و بتوانیم به نوعی چند و چون کار را در بیاوریم. وضعیت اردو تاکنون به خوبی پیش رفته و کارهای ریکاوری در حال پی گیری است.

کشتی گیر ملی پوش کشورمان در ادامه اظهار داشت: رئیس فدراسیون هر از گاهی در تمرینات تیم ملی حاضر می شود و پا به پای مان تمرین می کند. در حاشیه تمرینات وی حرف خوبی به ما زد، دبیر گفت: کاری با حاشیه های تیم نداشته باشید، حاشیه ها را برای ما بگذارید و به کار خودتان بپردازید. از زمان آمدن رییس فدراسیون جدید شرایط اردو و تغذیه بهتر شده و این در روحیه اعضا نیز تاثیر گذاشته است. علیرضا دبیر قهرمان المپیک شده و شرایط ما را بهتر درک می کند. وی نکاتی را بر ما خاطرنشان کرده که باعث شده خودمان را پیدا کنیم و با تمرکز بهتری به کارمان ادامه دهیم.

امامی در پایان عنوان کرد: همواره در تمرینات تلاش کردیم تا بتوانیم بهترین مدال را به دست بیاوریم. به دور از خانواده با تمام مشکلات کنار آمده ایم تا پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز در بیاوریم از اینرو  من نیز برای مدال طلا خواهم جنگید و حداکثر توانم را خواهم گذاشت. قبول دارم که از لحاظ بدنی در مسابقات اخیر ضعیف بودم اما با تمریناتی که داشته ام روی نقاط ضعفم کار کردم تا بتوانم کیفیت کشتی خود را بالا ببرم و برابر حریفان حرف های زیادی برای گفتن داشته باشم.

  • نویسنده : احمد دباغ