اندر احوال نامزد های هیات فوتبال تهران
اندر احوال نامزد های هیات فوتبال تهران

۱۹ نامزد برای در اختیار گرفتن سکان هیات فوتبال تهران وارد کارزار مبارزاتی شده اند. بنا داریم که خصوصیات و سابقه ورزشی و مدیریتی برخی از نامزده ها را به تصویر کشانده تا اهالی فوتبال تهران با کسی که در آینده نزدیک قرار است تصمیمات متحول انگیز در خصوص فوتبال تهران خواهد گرفت آشنا شوند.

سعید فتاحی

سابقه طولانی در فوتبال دارد.با لباس داوری در فوتبال حضور پیدا کرد.سالها سوت به دست در میادین دیده شد.در ان زمان هم پر کار وپرتلاش وبا شتاب کارش را دنبال می کرد.اما خیلی زود از دایره قضاوت خارج شد وکار مدیریت را پیشه کرد.چند سالی مسئولیت مسابقات لیگ یک را داشت.با حضور بهاروند به عنوان رئیس سازمان لیگ،فتاحی مسئولیت برگزاری لیگ برتر را بر عهده گرفت.همیشه ودربازیهای سنگین وپر حجم پای کار بود.از ان دست مسئولانی است که در ان واحد به دلیل در دسترس بودنش پاسخگوی تمامی سوالات است. حوادث دیدار فینال جام حذفی در سال ۹۸ که در ورزشگاه فولاد ارنا اهواز انجام شد وحدود۲ ساعت زمان برد تا ان بازی پر هیاهو برگزار شود،از نکته های تاریک عملکرد وی به شمار می اید که منجر به بر کناری وی و دور شدن او از صحنه فوتبال شد. اکنون او به دنبال انتقال انرژی خود در راه تحول در فوتبال تهران است.

نیما نکیسا

نام وچهره اش بر اهالی فوتبال اشنا است.با پیراهن تیم ملی به جام جهانی نیز راه یافت.گرچه بعد از اویز کفش هایش از فوتبال فاصله گرفت،اما در حرفه بعد از فوتبال که در موسیقی فعالیت داشت،مسائل فوتبال را پیگیری می کرد.به دکترا در تربیت بدنی دست یافت.اکنون در بخش استعدادیابی فدراسیون فوتبال وکمیته اموزش نقش ایفا می کند.حضور در این حوزه برای وی ارضا کننده نیست.نکیسا به دنبال مدیریت کلان در فوتبال است.تجربه اول در هیئت فوتبال تهران است.طرح وبرنامه های دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران به گونه ای است که اوجگیری فوتبال تهران در ان دیده می شود.

روزبعد
در روزهای اینده از نامزدهای دیگر خواهیم گفت وخواهیم نوشت.از کسانی نام خواهیم برد که حثورشان باعث خدمت وتحول در فوتبال تهران خواهد شد.