اولتیماتوم طلبکار سابق به رسول پناه!
اولتیماتوم طلبکار سابق به رسول پناه!

محسن سیدی مربی سابق دروازه بانان پرسپولیس که پس از جدایی گابریل کالدرون، قطع همکاری کرد، از مدیریت باشگاه به شدت گله مند است و در صورت عدم پرداخت مطالباتش به کمیته انضباطی شکایت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی، محسن سیدی مربی دروازه بان های تیم فوتبال پرسپولیس که چندماهی از جدایی اش از جمع سرخپوشان می گذرد، پس از کش و قوس های فراوان و رفت و آمدهای پی در پی در باشگاه پرسپولیس، تنها نیمی از مطالبات خود را دریافت کرده است.

وی که به شدت از کادر مدیریتی باشگاه پایتخت نشین گله مند بود ضمن تکذیب خبر تسویه حساب با باشگاه پرسپولیس که در برخی از رسانه ها انعکاس پیدا کرده بود، به خبرنگار البرز ورزشی گفت: در آخرین نشستی که با مهدی رسول پناه مدیرعامل پرسپولیس داشتم عنوان کردم در صورتی که تا چند روز آینده مطالباتم را دریافت نکنم دست به شکایت خواهم برد و مدعی دریافت پولم خواهم شد که برای یک فصل چیزی حدود ۴۰۰ میلیون تومان می شود این در حالی است که توافق کردم تا مطالباتم را تا زمان حضور در باشگاه پرسپولیس اخذ کنم که مبلغی بالغ بر ۱۳۰ میلیون تومان است.

محسن سیدی در خصوص گلایه بیرانوند از مدیریت باشگاه پرسپولیس نیز اظهار کرد: علیرضا باتوجه به توافقی که با انصاری فرد مدیرعامل پیشین حاصل کرده بود، قرار شد مبالغی را به عنوان پاداش دریافت کند اما باتوجه به تغییرات مدیریتی و عدم موافقت اعضای هیات مدیره مبلغی پاداشی به وی اهدا نشد. به طور مثال تخصیص مبالغ زیر ۵۰۰ میلیون تومان حتی پس از تغییرات مدیریتی از اختیارات تام مدیر جدید است ولی وقتی پای مبالغ بیشتری در میان باشد، الزاما اعضای هیات مدیره نیز باید توافق کنند که ظاهرا چنین اتفاقی رقم نخورده است.