بازیکنان دو رگه با عملکرد متوسط در اردوی تیم ملی بسکتبال
بازیکنان دو رگه با عملکرد متوسط در اردوی تیم ملی بسکتبال

مایک رستم پور بازیکن دو رگه ایرانی - آمریکایی برای حضور در اردوی تیم ملی بسکتبال ایران، بامداد امروز وارد تهران شد. نوید نیکتاش دیگر بازیکن دو رگه ای است که به اردوی تیم ملی دعوت شده است.

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی،از مدتها پیش خبر حضور مایک رستم پور در بسکتبال ایران مطرح بود. ابتدا گفته شد مایک و مدیربرنامه هایش برای حضور وی در ایران خواستار پرداخت مبلغی از سوی فدارسیون هستند که این موضوع حضور این بازیکن را در ایران منتفی کرد، اما شب گذشته مسعود قاسمی سرپرست تیم ملی نام رستم پور را در اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی آورد و اعلام کرد مایک بامداد امروز به تهران می رسد. این بازیکن ایرانی – آمریکایی در لیگ اسلوواکی بازی می کند و طبق آمار به نظر نمی رسد عملکرد وی فراتر از بازیکنان بومی باشد. با این حال مهران شاهین طبع با دعوت از رستم پور این شرایط را در اختیارش گذاشته تا توانایی های خود را به نمایش بگذارد.

نوید نیکتاش دومین بازیکن دو رگه دعوت شده به اردوی تیم ملی است. این بازیکن فصل گذشته برای پتروشیمی بندرامام به میدان رفت و به اردوی ملی پوشان نیز دعوت شد که در نهایت در لیست ۱۲ نفره نهایی قرار نگرفت. این بازیکن ایرانی – فرانسوی تاکنون نتوانسته عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد و حتی در تیم باشگاهی پتروشیمی نیز موفق ظاهر نشد با این حال در لیست ۱۹ نفره تیم ملی قرار گرفته است.

اردوی تیم ملی از امروز ساعت ۱۶ در تالار آزادی برگزار می شود و تیم ملی اردن جهت دو دیدار دوستانه در روزهای ۲۳ و ۲۵ بهمن ماه به ایران می آید.
پنجره ششم رقابتهای انتخابی جام جهانی دوم و پنجم اسفندماه در تهران برگزار می شود و تیم ملی ایران به مصاف تیم های ژاپن و استرالیا می رود.