بازیکن تیم نامی نو:همه تمرکزمان روی برد بود/ قهرمانی راحت به دست نمی آید!
بازیکن تیم نامی نو:همه تمرکزمان روی برد بود/ قهرمانی راحت به دست نمی آید!

هیچ تیمی نمی آید بگوید ما قهرمانیم و قهرمانی را بهش بدهند. قهرمانی راحت به تیمی تقدیم نمی شود و همه باید برای قهرمانی بجنگند.

بازی بسیار سختی بود و ما همه تمرکزمان روی برد بود. چون بازی دوم را برده بودیم برای بازی سوم روی ضعف هایمان کار کردیم و نقاط قوتمان را افزایش دادیم. هر برنامه ای که میخواستیم در زمین پیاده کردیم و نتیچه آن را دیدیم. خدارو شکر که بازی قشنگی بود.

بازیکن تیم نامی نو درباره مصدومیت هایش در این دو بازی گفت:”دیروز از ناحیه کتف آسیب دیدم که برای بازی امروز آن را بستم چراکه این بازی برای ما خیلی ارزش داشت. امروز هم پایم روی پای بازیکن حریف رفت و پیچید و چند دقیقه ای بیرون بودم با این حال بازگشتم و سعی کردم کمک تیم باشم.”

وی درباره برتری فیزیکی تیم حریف توضیح داد:” بازیکنان هیرو نسبت به ما از میانگین قدی بهتری برخوردار بودند ولی ما روی دفاع های مختلف کار کرده بودیم و سعی کردیم آنها را از منطقه رنگی خارج کنیم و خدارا شکر موفق هم بودیم.”

اسماعیل زاده درباره پیش بینی اش از فینال گفت:” هدف ما از اول قهرمانی بود. اما نمی شود فقط حرفش را بزنیم. ما واقعا زحمت کشیدیم و تمرینات سنگینی داشتیم و آنالیزهای مختلفی انجام دادیم. ما با تمام وجود برای قهرمانی می جنگیم. هیچ تیمی نمی آید بگوید ما قهرمانیم و قهرمانی را بهش بدهند. قهرمانی راحت به تیمی تقدیم نمی شود و همه باید برای قهرمانی بجنگند.”

این بازیکن در پایان درباره حریف خود در نیمه نهایی گفت:” خوشحالم که دانشگاه آزاد به فینال راه یافته است. آنها تیم جوان و بسیار خوبی دارند و مطمئنم که بازی فینال بازی قشنگی می شود.”