حفظ برانکو در پرسپولیس به یک آرزو تبدیل شده است. اکنون او در پرسپولیس، یک مربی محبوب نامیده می شود که بازیکنان، هواداران و پیشکسوتان و مدیران باشگاه او را ستایش می کنند.

خبرگزاری البرز/ برانکو یکسال دیگر با پرسپولیس قرار دارد. اما بازیکنان پرسپولیس اعتقاد دارند که باید قرارداد او تمدید و ماندگاری برانکو به مادام العمر تبدیل شود. در همین ارتباط نظریات برخی از بازیکنان تیم پرسپولیس را در خصوص اخلاق و دانش فنی برانکو جویا شدیم که با هم می خوانیم.
بیرانوند: برانکو تنها مربی فوتبال نیست. او معلم زندگی هم به شمار می آید. زندگی با او لذت بخش است.
سید جلال حسینی: برانکو موهبت است. او را باید برای این فصل و فصل های طولانی در پرسپولیس حفظ کرد.
علی علیپور: برانکو چه به لحاظ شخصیت و آگاهی به مسایل روز فوتبال متفاوت با دیگران دیده می شود. خدمات و دانش فنی او شخصیت قهرمانی را به پرسپولیس ارمغان آورده است.
سروش رفیعی: من یکی با برانکو خیلی راحت هستم. او به درستی پرفسور فوتبال است.
محمد نادری: گرچه به تازگی شاگرد برانکو شده ام، اما در همین مدت به اندازه یک اقیانوس از او درس آموختم.
شجاع خلیل زاده: برانکو یک نابغه است. در بدترین شرایط و در روزهای سخت بهترین تصمیم را می گیرد. قهرمانی چند ساله پرسپولیس مدیون دانش و آگاهی برانکو است.
سیامک نعمتی: با قرار گرفتن در کنار برانکو راه رشد سریعتر شد و شک ندارم که در ادامه راه با انتقال تجربیات برانکو بر بازیکنان به مدارج بالا که همان تیم ملی است راه خواهیم یافت.
مهدی ترابی: در همین مدت کم برانکو را به اندازه یک اقیانوس دیدم.
بشار رسن: برانکو به حق در جایگاه پرسپولیس قرار گرفته است. در اخبار شنیدم تیم ملی به برانکو نظر دارد. اگر برانکو به تیم ملی برود ( خدا کند نرود ) دلم برایش خیلی تنگ خواهد شد.
نوراللهی: هر چه دارم از بابت دانش فنی برانکو است.
کمال کامیابی نیا: تا کنون مربی با شخصیت با کلاس فوق العاده و با دانش بالای روز فوتبال جهان، مانند برانکو ندیده ام. پرسپولیس باید به او ببالد و ما بازیکنان به او می بالیم و حفظ برانکو مقدم بر هر چیزی است.
شایان مصلح: شخصیت برانکو متمایز با مربیان دیگر است. از او درس فوتبال و درس زندگی آموخته می شود.