برخی اقدامات دل آدم را به درد می آورد
برخی اقدامات دل آدم را به درد می آورد

وظیفه من این بود که تلاش کنم به اتفاق همکارانم و به نمایندگی از اداره کل ورزش و جوانان استان وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهم.

حامد موذن سرپرست هیات کشتی استان اردبیل ضمن بیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی گفت: متاسفانه برخی بی اخلاقی ها در کشتی اردبیل می شود که دل آدم را به درد می آورد.چرا باید تلاش شود که در خلال برگزاری مسابقات جام باشگاههای جهان مسئول هیات تغییر پیدا کند؟ نتیجه این اقدامات منجر به برهم خوردن انتخابات می شود که برای کشتی استان جز ایجاد دو دستگی و تخریب پیامد دیگری ندارد.
موذن اضافه کرد: متاسفانه دست هایی در کار است که نه تنها کشتی استان بلکه کشتی کشور را تحت الشعاع قرار می دهد. من نه کاندید انتخابات هیات بودم و نه در اندیشه حضور در انتخابات آینده هیات هستم اما هشدار می دهم نگاه جناحی به کشتی آسیب می زند. همین نگاهها باعث ایجاد اختلاف و دو دستگی در کشتی می شود که در نهایت دود آن به چشم این ورزش خواهد رفت.
وی در پایان تاکید کرد: کشتی نیاز به تحول دارد اگر نخواهیم یا نتوانیم نگاه ملی به این ورزش داشته باشیم ضرر می کنیم. خوشبختانه و علی رغم پاره ای مشکلات مسابقات جام باشگاههای جهان بخوبی و آبرومندانه برگزار شد و همین امر خستگی را از تن علاقه مندان واقعی این ورزش در آورد.