به بهانه برگزاری جلسه فوتبالی در وزارت ورزش
به بهانه برگزاری جلسه فوتبالی در وزارت ورزش

در خبرها آمده یک جلسه مشترکی با حضور مهدی تاج (رئیس فدراسیون فوتبال) نمایندگان باشگاه های استقلال و پرسپولیس تهران و مسئولین وزارت ورزش و جوانان برگزار شده است.

خبرگزاری البرز/ گفته می شود این جلسه در راستای حوادث و اتفاقات اخیر طی دیدار خانگی تراکتورسازی تبریز برابر تیم پیکان تهران و برخی دیگر از مسابقات صورت گرفته است.
سوال ما از مسئولان فدراسیون فوتبال و نیز وزارت ورزش و جوانان آن است که آیا این نشست اکنون و در حالی که صرفا چهار هفته تا پایان مسابقات لیگ برتر باشگاه های ایران مانده باید برگزار شود؟
مگر نه اینکه نشست هایی از این دست باید از شروع رقابت های لیگ برتر صورت می گرفت؟ فدراسیون فوتبال، خصوصا سازمان لیگ به عنوان متولی امر باید بر اساس مقررات و آیین نامه های موجود کار نظارت اجرایی بر کلیه مسابقات باشگاه ها را به نحو احسن انجام می داد تا شاهد اتفاقات ناپسند در تبریز و برخی دیگر از شهرها و استانهای کشور نباشیم.
به مسئولان فدراسیون فوتبال و نیز سازمان لیگ اجرایی این فدراسیون پیشنهاد می کنیم که تمامی دیدارهای باقی مانده چهار هفته پایانی مسابقات لیگ برتر به صورت همزمان برگزار شود تا بدین ترتیب هم حق برخی از تیمهای پایین جدول پایمال نشود و هم راه هرگونه تبانی و زد و بند احتمالی بسته شود.