بی اخلاقی علیه حاج محمد طالقانی
بی اخلاقی علیه حاج محمد طالقانی

در چند روز اخیر بی‌اخلاقی‌هایی در فضای مجازی شکل گرفته و چندین بار اخباری مبنی بر درگذشت محمدرضا طالقانی منتشر شده و این در حالی است که رئیس پیشین فدراسیون کشتی بعد از چند روزی بستری در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا هم اکنون در منزل دوران قرنطینه را سپری می کند.

در چند روز اخیر بی ‌اخلاقی‌هایی در فضای مجازی شکل گرفته و چندین بار اخباری مبنی بر درگذشت محمدرضا طالقانی منتشر شده و این در حالی است که رئیس پیشین فدراسیون کشتی بعد از چند روزی بستری در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا هم اکنون در منزل دوران قرنطینه را پشت سر می‌گذارد.

وی در روز‌های گذشته نیز گفته بود که دوران نقاهت را سپری می‌کند و از مردم خواسته بود که توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

طالقانی در حالی که بار دیگر خبر دروغی از وضعیت جسمانی وی منتشر شده با ابراز تاسف نسبت به اینگونه صحبت‌ها، گفت: وقتی مردم اینقدر پیگیر احوالم هستند و برادران خوبم مثل پرویز پرستویی، جواد ظریف، نوبخت و… پیام‌های پرمهرشان را برای من می‌فرستند، نمی‌دانم چرا اینقدر برخی به دنبال دروغ و حسادت و شعار و… هستند. نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را دنبال می‌کنند؛ این کار‌ها حرمت شکنی است.

رئیس پیشین فدراسیون کشتی با تاکید بر اینکه حالش رو به بهبود است، گفت: دکتر گفته باید تا دو سه روز دیگر در قرنطینه باشم، زیاد هم نباید صحبت کنم. روزانه بالای ۲۰۰-۳۰۰ تماس دارم و، چون نمی‌خواهم به کسی بی‌احترامی کنم، به بسیاری از آن‌ها جواب می‌دهم. حالم خوب است، مردم نگران نباشند.