محسن فروزان به کمیته اخلاق احضار شد. به دستور کمیته اخلاق ورود خبرنگاران دو سایت ورزشی به محافل فوتبال ممنوع شد.

امیر قلعه نوعی گفته است: قرار نیست که بنده جواب رفتارهای بچه گانه هر کسی که هنوز غوره است را بدهم.

کمال کامیابی نیا اعلام کرد،بعد از قهرمانی پرسپولیس باید پاسخ یک عده را داد تا مشخص شود یک من ماست چه مقدار میتواند کره داشته باشد.

از راهروها ی باریک فدراسیون فوتبال خبر رسید،فدراسیونی ها باحضور کلیزمن به عنوان سر مربی تیم ملی به نتایج مثبت دست یافته اند.

علی پروین میگوید؛صد بار گفته ام،باز تکرار می کنم،برانکو شایسته مربیگری در پرسپولیس رادارد.باید به آرامش او توجه داشت.درضمن برانکو هم بایدصبر را در دستور کارش قرار دهد تا مجموعه پرسپولیس مسیر قهرمانی را طی کند.

با حکم ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس،حسین خبیری مشاور مدیر عامل شد.

فدراسیون فوتبال به دنبال مصاحبه های سراپا کذب وشکایت پر از افترا کارلوس کی روش سر مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران که به فیفا ارائه داده ، با تنظیم نامه ای ، از دست وی شکایت وآن رابه فیفا ارسال کرد.فدراسیون فوتبال معتقد است بدهی کی روش را کامل پرداخت کرده است.

باشگاه تراکتور سازی بعد از اخراج محسن فروزان،قید کنسانت بازیکن ایرلندی خود را زد واو را در ردیف اخراج کنندگان قرار داد.

سعادتمند رئیس هئیت مدیره باشگاه استقلال اعتقاد دارد گلی که علی کریمی به سپاهان زد درست بود.داور به اشتباه انرا مردود دانست.
البرز ورزشی ،فوتبال ما فقط لنگ اظهار نظر این آقا بود که یک شبه هم به کارشناس فوتبال وهم به کارشنا س داوری تبدیل شده است.باور کنید که فوتبال ما همین را کم داشت.

درسفر روز جمعه پرسپولیس به امارات نام امید عالیشاه از سوی برانکو درفهرست مسافران اعزامی گنجانده شده است.

محمد نصرتی بازیکن پیشین تراکتور سازی در اعتراض به نوع برخورد مسولان باشگاه تراکتور سازی با فروزان گفت،اقایون چه زود فراموش کردند که همین فروزان چند بار کلین شیت انجام داده که حالا هر چه آوار است بر سر او خراب کرده اند.آیا دیگران فوق ستاره بودند.؟چرا با آن نفراتی که در داخل زمین مانند ماموران راهنمایی ورانندگی در حال کشیدن کروکی بودند برخورد نمی شود؟