تنور لیگ دسته اول فوتبال داغ تر می شود/ سرنوشت صعود شهرداری بوشهر در دستان ملوان
تنور لیگ دسته اول فوتبال داغ تر می شود/ سرنوشت صعود شهرداری بوشهر در دستان ملوان

فردا (سه شنبه) در ادامه مسابقات لیگ دسته اول فوتبال جام آزادگان چند دیدار در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد. از مهمترین دیدارهای این هفته لیگ یک می توان به بازی تیمهای (گل ریحان البرز - سرخپوشان پاکدشت)، (فجر سپاسی شیراز - گل گهر سیرجان)، (شاهین شهرداری بوشهر - ملوان بندرانزلی) و (مس کرمان - شهرداری تبریز) اشاره کرد

خبرگزاری البرز/ همچنین بر اساس برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، برنامه هفت دیدار مسابقات لیگ یک فردا به شرح زیر اعلام شده است.
سه شنبه ۲۷ فروردین:
گل ریحان البرز – سرخپوشان پاکدشت ساعت ۱۷
مس کرمان – شهرداری تبریز ساعت ۱۷
خونه به خونه بابل – قشقایی شیراز ساعت ۱۷
نود ارومیه – مس رفسنجان ساعت ۱۷
فجرسپاسی شیراز – گل گهر سیرجان ساعت ۱۷
شاهین شهرداری بوشهر – ملوان انزلی ساعت ۱۷
شهرداری ماهشهر – بادران تهران ساعت ۱۷
توضیح اینکه تیم ملوان در صورت کسب پیروزی برابر شهرداری بوشهر از مکان یازدهم به رده دهم جدول لیگ یک صعود می کند . همینطور در صورت برتری شهرداری مقابل ملوان و البته باخت تیم گل گهر به فجر سپاسی، شهرداری بوشهر صدر جدول این دوره از رقابتها را از تیم گل گهر باز خواهد گرفت زیرا در حال حاضر تیم گل گهر با کسب ۴۹ امتیاز از ۲۷ بازی و البته یک بازی کمتر نسبت به شهرداری بوشهر کماکان صدر جدول لیگ یک را به خود اختصاص داده است. شهرداری با داشتن ۴۸ امتیاز از ۲۸ بازی همچنان در تعقیب تیم وینگو بگوویچ برای راهیابی به رقابتهای لیگ برتر است. به این ترتیب صعود یک پله ای شهرداری بوشهر به برگزاری این بازی مهم خانگی تیم مذکور برابر شاگردان محمد احمدزاده بستگی دارد.