تیم ملی جوانان باز در بن بست!
تیم ملی جوانان باز در بن بست!

جلسه کمیته جوانان در فدراسیون فوتبال بار دیگر بی نتیجه ماند و انتخاب مربی تیم ملی جوانان ایران به روزهای نامعلوم اینده کشیده شد.

قرار بود در نشست اخیر سرمربی تیم ملی جوانان مشخص شود،اماجمع بندی مذاکرات اجازه نداد تا تیم ملی جوانان بلا تکلیف ایران صاحب مربی شود.

بعد از اینکه حمید استیلی این مسئولیت را نپذیرفت نگاه ها به سمت وسوی علیرضا منصوریان مربی مورد علاقه این روزهای فدراسیون فوتبال معطوف شد،اما منصوریان هم مانند استیلی جواب منفی داد.درحال حال حاضر تیم ملی جوانان بدون صاحب است.گره ای که پیش پای این تیم ایجاد شده باز کردن ان چندان سخت نیست،اما مهم فعل خواستن است که فعلا نقش حلقه گمشده را پیدا کرده است.در همین فوتبال مربیانی وجود دارند که شناخت انها از فوتبال جوانان به گستردگی دریا می ماند.جالب تر اینکه در تمام ابعاد فوتبال به روز هستند وچون از جنس فوتبال هستند،تجربه را به دلیل حضورشان در مجامع بین المللی همراه دارند. اما چون رسانه ای نیستند کمتر به چشم مسئولان تصمیم گیرنده در این خصوص دیده می شوند.
باتوجه به بن بست کشیده شدن جمع بندی تصمیم گیرندگان درخصوص انتخاب مربی تیم ملی جوانان ،زمان برای ما روز به روز کوتاهتر شده واکنون چیزی کمتر از ۹۰ روز برای حضور تیم ملی جوانان ایران در دیدارهای مقدماتی جوانان اسیا باقی مانده است.این در حالیست که تصمیم گیرندگان در این ارتباط در اندرخم کوچه گرفتار مانده اند. شک نداریم که اقایان بی تفاوت امروز،در اینده نزدیک بسته عذر خواهی وشرمندگی را به مردم ارائه خواهند داد.