جبار قوچان نژاد : روز خوبی در بازی با ورامین نداشتیم / قرار است ما در میانه جدول باشیم و به پلی آف هم فکر میکنیم
جبار قوچان نژاد : روز خوبی در بازی با ورامین نداشتیم / قرار است ما در میانه جدول باشیم و به پلی آف هم فکر میکنیم

جبار قوچان نژاد سرمربی تیم والیبال پیام مشهدگفت: روز خوبی را در بازی مقابل ورامین نداشتیم

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی ، جبار قوچان نژاد سرمربی تیم والیبال پیام مشهد درخصوص دیدار این تیم با شهرداری ورامین گفت : ما روز خوبی را در بازی مقابل ورامین نداشتیم و اصلا در اجرای هیچکدام از تاکتیک های والیبال خوب نبودیم . نه در زدن سرویس ، دفاع روی تور ، دفاع عقب زمین و در هیچکدام از فاکتور ها خوب نبودیم و بر عکس ما تیم ورامین یکی از بهترین و ایده آل ترین بازی های خود را انجام داد و خیلی والیبال کم اشتباهی را به نمایش گذاشتند و طبیعتاً آن نتیجه ای هم که میخواستند را گرفتند و من به تیم و مردم ورامین تبریک میگم .

وی تصریح کرد : دنبال بهانه نیستم من نه از داوری و نه از شرایط سالن و از هیچ چیزی گلایه مند نیستم اما روز قبل از بازی اصلا شرایط خوبی برای ما رقم نخورد به طوری که در روحیه تیم ما خیلی تاثیر گذاشت و تمرین ما با یک ساعت و نیم تاخیر برگزار شد .

سرمربی تیم پیام مشهد درمورد این تیم نسبت به نیم فصل اول لیگ برتر والیبال کشور اظهار داشت : به طور نسبی شرایط خوبی را پیدا کردیم اما محدودیت در تعویض هایمان داریم . ما به دنبال چند بازیکن بودیم اما نتوانستیم آن ها راجذب کنیم و در نیم فصل دوم هم باید بازی های سختی را پشت سر بگذاریم و شرایطمان خیلی سخت است .

قوچان نژاد ادامه داد : تیممان هماهنگی بالاتری پیدا کرده اما در بازی قبل آقای بهزاد حیدر شاهی مصدوم شد و در مقابل ورامین فقط با یک پاسور داشتیم بازی میکردیم و دستمان برای تعویض پاسور بسته بود و این ها مسائلی هستند که ما را آزار دادند . به طور نسبی تیممان به شرایط خوبی رسیده اما محدودیت در تعویض ها و یارهایمان طوری هست که ممکن است اذیت شویم اما سعی میکنیم که بازی هایمان را مدیریت کنیم و ان شا الله به یک شرایط نرمال برسیم و در ابتدا هم قول هیچ مقام و رتبه ای را ندادیم و قرار است ما در میانه جدول باشیم و تلاشمان را میکنیم که این شرایط پیش بیاد و به پلی آف هم فکر میکنیم .

وی درمورد شرایط بازیکنان تیم پیام افزود : ما کلا محدودیت داریم در یارهایمان و به جز حیدر شاهی یکی دیگر از بازیکنان ما از ناحیه مینیسک خارجی التهاب دارد و آسیب دیده هست و بدین ترتیب در تعویض ها و جایگزینی افراد دستمان بسته است اما این ها را فقط به عنوان اطلاع رسانی میگویم و امیدوارم باز با همین شرایط به بهترین شکل بازی هایمان را انجام دهیم .

جبار قوچان نژاد در پایان این مصاحبه درمورد بازی هفته شانزدهم تیم مشهد با خاتم اردکان گفت : باید بازی با ورامین را فراموش کنیم گر چه زمان بازی بعدی خیلی نزدیک است و چهارشنبه باید مقابل خاتم اردکان یک بازی سنگین را پشت سر بگذاریم و ما باید الان به بازی با خاتم فکر کنیم و در وهله اول باید بتوانیم بازی تماشاگر پسند و خوب را اجرا کنیم و بعد هم ان شا الله بتوانیم به یک شرایط مطلوب برسیم و در عین انجام بازی خوب نتیجه لازم را هم بگیریم .

  • نویسنده : امید کنگرلو