جمشیدی: پیراهن تیم ملی را هدیه نمی دهند!
جمشیدی: پیراهن تیم ملی را هدیه نمی دهند!

محمد جمشیدی ملی پوش بسکتبال ایران در نشست مطبوعاتی روز گذشته گفت:" ما تیم قدرتمندی داریم و به همین دلیل است که در این دو بازی با اختلاف زیاد پیروز شدیم."

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی، محمد جمشیدی بازیکن پست سه بسکتبال کشورمان در خصوص برگزاری دیدار ایران و قطر بدون حضور تماشاگران گفت: “همیشه بازی کردن در خانه و مقابل تماشاچیان دلنشین است اما متاسفانه شیوع ویروس کرونا این شانس را از ما گرفت تا در حضور هواداران بازی کنیم. جای همه هواداران در سالن آزادی خالی بود.”
وی درباره دیدار برابر قطر توضیح داد: “ما این دیدار را با دفاع سخت آغاز کردیم و سپس بازی برایمان آسان شد. ما تیم قدرتمندی داریم و به همین دلیل توانستیم در هر دو بازی برابر سوریه و قطر با اختلاف امتیازی زیاد برنده باشیم.”
جمشیدی در خصوص حضور سینا واحدی جوانترین بازیکن در ترکیب تیم ملی ایران گفت:” پیراهن تیم ملی بسیار مقدس است و نمی توان آن را به کسی هدیه داد. بازیکنی که می خواهد به تیم ملی راه یابد باید خوب تمرین کند. سینا پاداش زحمات و تمریناتش را گرفت.”
وی در ادامه توضیح داد: “من واقعا از نزدیک شاهد بودم که سینا برای رسیدن به تیم ملی چقدر تلاش کرده است. اگر تعداد بازیکنان جوانی که به تیم ملی راه یافته اند کم است، حتما به قدری کافی خوب نبوده اند و نتوانستند خودشان را نشان دهند. “

گفت و گو از: کیانا شادرو