حذف پتروشیمی از جام باشگاه های جهان قطعی شد!
حذف پتروشیمی از جام باشگاه های جهان قطعی شد!

پتروشیمی بندرامام قهرمان جام باشگاه های بسکتبال ایران که قرار بود در نخستین دوره جام باشگاه های جهان شرکت کند، طی نامه ای از حضور در این رقابتها کنار گذاشته شد.

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی، تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام اوایل پاییز امسال در مسابقات جام باشگاه های آسیا در تایلنذ شرکت کرد و با کسب قهرمانی در این دوره از مسابقات جواز حضور در جام باشگاه های جهان را به دست آورد.

اما یک ماه مانده به آغاز نخستین دوره جام باشگاه های جهان، نامه ای از سوی مسئولین برگزاری این رقابتها به باشگاه پتروشیمی رسید که طی آن از حذف نماینده ایران در این دوره از رقابتها خبر داد. شاپور یاوری مدیرعامل باشگاه پتروشیمی تا چند روز پیش در تلاش برای حضور این باشگاه در رقابتهای جهانی بود، تا اینکه فدارسیون جهانی با انتشار عکسی شماتیک از تیم های حاضر در جام باشگاه های جهان و تیم های حاضر در این رقابتها آب پاکی را روی دست نماینده ایران ریخت.
پیش از این نیز مسئولین برگزاری این رقابتها توضیح داده بودند که این دوره نیز به شکل سنتی و فقط با حضور تیم های اروپایی و آمریکایی برگزار خواهد شد.
بدین ترتیب پتروشیمی بندرامام قهرمان آسیا در رقابتهای جام باشگاه های جهان که اواخر بهمن ماه امسال برگزار می گردد، حضور نخواهد داشت.