حسن روشن و مدیرعامل استقلال آشتی کردند!
حسن روشن و مدیرعامل استقلال آشتی کردند!

شامگاه دیروز مراسم هفتمین روز فوت زنده یاد ایرج دانایی فرد با حضور همسر و دو فرزند پسر و دختر دانایی فرد، اهالی سرشناس ورزش و فوتبال، دوستان و همبازیان سابق آن مرحوم در تیم ملی، پاس، تاج سابق (استقلال) تهران در تالار جام جم واقع در خیابان سهروردی تهران برگزار شد.

این مراسم از ساعت ۱۹ الی ۳۰/۲۲ پنجشنبه شب در مکان یاد شده انجام شد و امیرحسین فتحی (مدیر عامل باشگاه استقلال) علی جباری، حسین فرکی، حسین کازرانی، حسین فرزامی، حاج قاسم، حسن روشن، حسن میرزاحسن، جواد قراب ، جهانگیر کوثری، بهتاش فریبا، کریم شاهرودی، نادر لطیفی، غلامحسین نوریان، نصرالله عبداللهی، مهدی حاج محمد، علی شوری، محمد نوری و … از جمله اشخاصی بودند که به خاطر ابراز همدردی با خانواده دانایی فرد در مراسم مذکور حضور داشتند.
حسن روشن پیشکسوت بزرگ باشگاه استقلال و مهاجم گلزن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در جریان برگزاری این مراسم با امبرحسین فتحی مدیرعامل این باشگاه آشتی کردند. و کدورت به وجود آمده را به احترام ایرج خان کنار گذاشتند.
جالب ا ینکه کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال حتی از یک پیشکسوت و یا مسئولان پرسپولیس به این مراسم ویژه که صرفا به خاطر فوت زنده یاد ایرج دانایی فرد برگزار شده بود دعوت به عمل نیاورده بودند.

در حاشیه … در حاشیه
جهانگیر کوثری هافبک اسبق تیم فوتبال تاج تهران و نیز پیشکسوت سرشناس این باشگاه در جریان برگزاری این مراسم فرصت را غنیمت شمرد و درباره خصوصیات فنی و اخلاقی ایرج دانایی فرد دقایقی برای حاضرین در تالار جام جم سخنرانی کرد.
از سوی برگزار کنندگان مراسم هفتمن روز درگذشت ایرج دانایی فرد کلیپ ساخته شده وی برای حاضرین به معرض نمایش گذاشته شد تا یاد و خاطره بازیگری سالیان گذشته ایرج عزیز همواره در دلها و یادها بماند.
حسن روشن پیشکسوت سرشناس استقلال چندی پیش مصاحبه ای که با البرز ورزشی انجام داده بود اظهار داشت: متاسفانه هر وقتی که یک پیشکسوت فوتبال و یا فوتبالیست سرشناس کشورمان به ناگهان مبتلا به بیماری می شود، یا اینکه فوت می کند ما تازه یادمان می آید که مثلا برای عیادتش به بیمارستان برویم و یا در مراسم تشییع خاکسپاری و همچنین در مراسم های ختم سومین و هفتمین روز فوت آنها شرکت کنیم اما وقتی که زنده هستیم کمتر به فکر خدمت و یا رسیدگی به وضعیت افراد بیمار و … نیازمند می افتیم.

  • نویسنده : رضا صادق زاده