بعضی ها فکر می کنند ریاست فدراسیون کشتی هم مثل فدراسیون های دیگر است که بتوانند آن را به سادگی اداره کنند.

نایب قهرمان اسبق جهان با بیان این مطلب به خبرگزاری البرز گفت: اولا من تعجب می کنم چرا مسئولین ورزش در اعلام اسامی نامزدها و انتخابات کشتی این همه تاخیر و تعلل می کنند. تا به حال چندبار از اعلام اسامی تایید صلاحیت شدگان خبر داده اند اما نهایتا دیدیم که انجام نشده است. این وضعیت برای کشتی مطلوب نیست و پیامدهای زیان باری به بار خواهد آورد.
محمد حسن محبی افزود: از طرف دیگر باید قبول کنیم که عملکرد ما گوش شکسته ها خوب نبود که باعث شد تا این اوضاع پر حاشیه و تنش های مداوم در ورزش اول نمود پیدا کند. دوست ندارم علیه کسانی که باعث شدند ورزش مورد احترام و ملی ما تا به این درجه از ضعف برسد حرفی بزنم اما واقعا نمی توان ضربه ای که برخی گوش شکسته ها به کشتی وارد کردند را نادیده گرفت.
سرمربی تیم قهرمان سال ۲۰۰۲ جهان در رابطه با فضای کنونی حاکم بر کشتی تصریح کرد: واقعا باعث تاسف است که عده ای به خود اجازه می دهند علیه بزرگان کشتی حرف های نادرست بزنند. عرصه رقابت انتخاباتی محل برخورد و دشمنی نیست. من نمی دانم این عده افراد گمنام و ناشناس چگونه و توسط چه کسانی حمایت می شوند اما به شدت با عملکرد آنها در رابطه با انتشار اخبار نادرست و توهین به چهره های شاخص دلخورم.
محبی تاکید کرد: از اول هم نظرم این بود که عرصه ورزش، عرصه سیاست بازی و سیاسی کاری نیست. ورزشکاران خصوصا کشتی گیران نباید وارد چنین فضایی شوند. اینکه بخواهیم قصه پهلوانی و کشتی را به سیاست وصل کنیم نتیجه ای در پی نخواهد داشت.
پهلوان اسبق کشور در خصوص دوران فعالیت سرپرست کنونی فدراسیون اظهار داشت: به نظرم نعمتی طی مدت حضور خود در فدراسیون در حد توان خوب کار کرده، حتی المقدور وارد حاشیه هایی که عده ای دوست داشتند، نشد و تلاش کرد آرامش و نظم را در فدراسیون ایجاد کند. همه ما باید جدیت داشته باشیم تا هرچه زودتر انتخابات در فضای آرام برگزار شود؛ چرا که هر اندازه زمان برگزاری انتخابات طولانی شود کشتی ضرر خواهد کرد.