سرپرست فدراسیون وزنه برداری این اختیار را دارد تا در راستای رفع هرگونه شائبه، تغییراتی در بدنه اجرایی فدراسیون انجام دهد.

دبیر پیشین فدراسیون وزنه برداری در همین رابطه به خبرگزاری البرز گفت: خسروی از مجموعه وزارت ورزش به عنوان سرپرست فدراسیون وزنه برداری انتخاب شده اما از اختیارات رییس فدراسیون برخوردار است. وی آمده تا انتخابات بی شائبه و عادلانه را برگزار کند، اصلا اگر غیر از این بود که دلیلی برای حضور سرپرست وجود نداشت و شرایط کما فی السابق تا برگزاری انتخابات اداره می شد.
مقامی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال تغییرات در ارکان دیگر فدراسیون نیز وجود دارد، اظهار داشت: البته ضرورت تغییرات با سرپرست فدراسیون است اما اصولا باید در راستای رفع هرگونه شائبه و آسودگی خاطر نامزدها این امر صورت گیرد. همانطور که در فدراسیون کشتی این امر انجام گرفته و می گیرد، سرپرست وزنه برداری نیز باید افراد بی طرفی را در مسئولیت های مختلف به کار گیرد تا پس از انتخابات حرف و حدیثی در میان نباشد.
وی تصریح کرد: انتظار جامعه وزنه برداری آن است که انتخابات در فضای بی طرفانه انجام گیرد ضمن اینکه تجربه ثابت کرده اگر افراد درون فدراسیون به یک جناح و یا فرد خاصی گرایش داشته باشند، ممکن است عملکرد آنها حاشیه هایی را ایجاد کند به همین دلیل شایسته است سرپرست فدراسیون کسانی را که گمان می رود گرایش به سوی افراد خاص دارند کنار گذاشته و چهره های بی طرف جایگزین آنها شوند.