علیرضا دبیر با سفر به اردبیل و حضور در منزل احد پازاج ضایعه درگذشت فرزند سرمربی و مدیر پیشین تیم ملی کشتی فرنگی را به وی تسلیت گفت.

بهنام بشیرپور رییس هیات کشتی استان اردبیل در همین رابطه به خبرنگار خبرگزاری البرز گفت: طی دیدار با علیرضا دبیر که به نیت دیدار و اظهار همدردی با احد پازاج به اردبیل سفر کرده بود. از نزدیک در جریان برنامه های وی قرار گرفتم.
وی افزود: تاکنون اغلب نامزدهای احراز ریاست فدراسیون به اردبیل سفر کرده و برنامه های خود را تشریح کرده اند که علیرضا دبیر هم از آن جمله بود. به هر حال همانطور که قبلا نیز تاکید کرده بودم ما به عنوان روسای هیات های استانی و اعضای مجمع در نهایت با مقایسه برنامه کاندیدها و ضمانت اجرایی آن به رییس مقتدر رای خواهیم داد. بدیهی است کشتی به عنوان ورزش اول نیاز به مدیری توانمند دارد که بتواند مشکلات این ورزش را مرتفع و بار دیگر جایگاه ما را در عرصه جهانی تثبیت کند. بدیهی است که برنامه ی برخی از نامزدها مدون و دارای ابعاد مختلف است منتهی باید توجه داشته باشیم که این برنامه ها از پشتوانه اجرایی کافی برخوردار باشد. کشتی به عنوان ورزش اول کشور نیاز به مدیری دارد که بتواند ارتباطات خوبی با مسئولین خصوصا وزارت ورزش و کمیته المپیک داشته باشد. مهم ترین مسئله ی حال حاضر کشتی داشتن امکانات مالی است که اولا بتوان بدهی های گذشته را پرداخت کرد و ثانیا برنامه های خوبی را جهت پیشبرد اهداف آینده طراحی نمود.