حمیدی: ووچان پدیده لیگ بانوان بود
حمیدی: ووچان پدیده لیگ بانوان بود

در آخرین بازی نیم فصل اول تا دقایق آخر 1-2 از تیم شهرداری بم جلو بودیم و فقط در اثر اشتباهات فردی شکست خورده ایم، البته شهرداری تیم خوبی داشت ولی باید ادعا کنم که تیم ما بهترین بود.

راشین حمیدی دستیار سرمربی و مربی گلرهای تیم ووچان کردستان در گفت و گو با البرز ورزشی درباره لیگ برتر فوتبال باشگاه های بانوان کشور می گوید: همه اذعان دارند که ووچان پدیده لیگ ۹۸ بود، ما در این پروسه از مربی با دانشی چون خانم شهبازی بهره برده ایم.

حمیدی درباره حمایت های مادی از تیم ووچان می گوید: ووچان نام یک رستوران در سنندج است ولی همه هزینه را دکتر مفاخری و یکی از همکارانش پرداخت کرده اند.

حمیدی درباره دلایل کوچ تیم فوتبال این خطه از مریوان به مرکز استان می گوید: در مریوان با مشکلاتی چون بدی آب و هوا و مصدومیت شدید بازیکنان دست به گریبان بودیم ولی همکاری خوبی صورت می گرفت. البته در مریوان مدتی از دانش خانم شادی مهینی سود بردیم ایشان و خانم شهنازی هر دو از مربیان ملی فوتبال ما هستند.

دستیار تیم ووچان درباره فصل جاری لیگ برتر نیز می گوید: هنوز دستمزد بازیکنان به صورت صد در صد پرداخت نشده از سوی دیگر باید دید که کرونا اجازه برگزاری مسابقات را می دهد یا نه، ولی با توجه به علاقه مندی دکتر مفاخری فکر می کنم، بازهم در صحنه خواهیم بود وی درباره شایعه لژیونر شدن خانم گل مسابقات سمیه خرمی نیز می گوید: شنیده ام ولی باید بپرسم واقعیت دارد یا نه. تیمداری در یک استان مرزی مشکلات خاص خودش را دارد و همین مدتی که تیم تشکیل شد دختران بسیاری از شهرهای استان پا به توپ شده اند تا هم ورزش کنند و هم در بُعد قهرمانی ورزیده شوند.