دالماس:برای خوشحالی مردم کامبوج به میدان می رویم
دالماس:برای خوشحالی مردم کامبوج به میدان می رویم

سرمربی تیم ملی کامبوج در کنفرانس خبری پیش از بازی با تیم ملی ایران در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی حضور پیدا کرد و نکات قابل توجهی را به زبان آورد.

فیلکس دالماس اظهار داشت: می‌دانیم ایران یکی از قوی‌ترین تیم‌های آسیا است. فرصت بازی برابر تیمی را داریم تا خودمان را از نظر فنی بررسی کنیم. بدون ترس مقابل ایران بازی می‌کنیم و امیدواریم بازی خوبی داشته باشیم.
سرمربی جوان تیم ملی کامبوج عنوان کرد: تیم ایران و کامبوج تفاوت‌های زیادی دارند. ایران تیم پیشرفته و مجهزی است. ما ایدئولوژی واضحی برای فوتبالمان داریم که بازیکنان در زمین تلاش کنند و این ایدئولوژی نسبت به حریف تغییر نخواهد کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کامبوج درباره نقش کیسوکه هوندا در این تیم گفت: من و هوندا یک ایدولوژی یکسان را در فوتبال داریم و تصمیم گرفتیم این پروژه را با هم پیش ببریم. من وقت بیشتری نسبت به هوندا دارم و این فرصت را دارم که بیشتر کنار تیم باشم. به هر حال او در تیم ما نقش خواهد داشت و بخش اعظمی از پیشرفت تیم به خاطر آقای هوندا است. این موضوع کمک بزرگی برای ما است که یک انسان و بازیکن حرفه‌ای را کنار خودمان داشته باشیم که تیم را نه تنها از طریق حضورش بلکه از طریق تجربه خود بازیکنان را هدایت می‌کند. فکر می‌کنم ترکیب خوبی باشد چون من و هوندا شخصیت متفاوتی داریم اما یک رویا و هدف را دنبال می کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای خوشحالی مردم کامبوج به میدان می رویم.