دامغانی: مگر قهرمانی کشور قدیم است؟
دامغانی: مگر قهرمانی کشور قدیم است؟

سازمان لیگ فدراسیون والیبال که قصد داشت جام حذفی را هم در خلال لیگ برتر برگزار کنند و دامنه رقابت ها را به آن طرف سال بکشاند. امروز به این نتیجه رسیده که وقت ضیق است و به ناچار باید تا پایان اسفند ماه قال قضیه کنده شود. فردا در این باره تصمیم گرفته می شود، اما نظر و دیدگان مربیان و نمایندگان باشگاه ها در این باره چیست؟

بهروز عطایی سرمربی تیم کاله در این باره می گوید: کم کردن تعداد تیم های پلی اف سخت است لذا شاید متمرکز شدن رقابت های دور پایانی منطقی تر می باشد.
عطایی درباره برگزاری مسابقات پایانی در صورت متمرکز شدن گفت: شهرهای بیطرف به طور معمول بضاعت و توانایی میزبانی را ندارند. در سال های اخیر تهران میزبان مسابقات پایانی را برعهده داشت که اگرچه فاقد تماشاگر است اما امکانات میزبانی شایسته را دارد.
محمدرضا دامغانی سرمربی فولاد سیرجان ایرانیان اما بکلی با مترکز شدن دور پایانی مخالف است و می گوید: برگزاری متمرکز مسابقات با اهداف لیگ مغایرت دارد چون لیگ یعنی مسابقات رفت و برگشت تا جوانان شهرها با دیدن بازیکنان سرشناس انگیزه پیدا کنند. اگر ما امروز سعید رنجبر را به عنوان پدیده داریم محصول رفت و آمدهایی است که در سایه لیگ برتر به وجود آمده است. به اعتقاد من سازمان لیگ باید اینجا توانمندی خود را نشان بدهد. به طور مثال هفته دو مسابقه برگزار کند. هر چند که به تیم های شهرستانی که ناچارند دو پروازی به مقصد برسند آسیب می رسانند. به هر حال در نشست روز شنبه نمایندگان باشگاه ها مشخص خواهد شد که تعداد تیم های پلی اف آب می رود و کم می شود.