بلاتکلیفی در والیبال ایران موج می زند، اما انگار نه انگار که فردی در این زمینه مسوولیت دارد، خراسان رضوی و شمالی هر دو در انتظار برگزاری مجمع انتخاباتی خود هستند.

خراسان رضوی قطب بزرگ والیبال بوده و خواهد بود و در هر دوره ملی پوشان به نامی را به تیم های ملی هدیه داده است که نمی شود نامها را بر شمرد، از محمد عادل، نادر پاکرو، منوچهر آخشین و حمید شایگی گرفته تا امیر حسینی، رضا مومنی و مجید تابش نژاد و نسل کنونی اصغر مجرد و پوریا یلی که در آسمان والیبال کشور به پرواز درآمده اند. ارومیه قطب بزرگ والیبال کشور هم به صورت سرپرستی اداره می شود در این شهر و استان آذربایجان غربی نگرانی از بابت نداشتن رئیس هیات موج می زند بی توجهی به پایتخت والیبال ایران اصلا توجیه ناپذیر است در این بین وضع استان تهران از همه بدتر است چون پرجمعیت ترین هیات والیبال کشور نه رئیس دارد، نه سرپرست و حتی دبیر هیات هم استعفا داده است. خب، یکی به ما بگوید امور این هیات چگونه می گذرد و به اصطلاح کت تن کیست؟
بدون تردید مسوول اول این نابسامانی ها ادارت کل ورزش و جوانان مناطق هستند اما یکی در فدراسیون والیبال و وزارت ورزش بفرماید که چرا انتخابات هیاتها برگزار نمی شود، اصولا چرا زمان انتخابات رئیس فدراسیون را تعیین نمی کنند؟ برای ورزش المپیکی والیبال سرگردانی لطمات جبران ناپذیری خواهد داشت. حرف تازه ای نیست چون ظاهرا گوش شنوایی وجود ندارد!

  • نویسنده : ج - دوستدار