تیم فوتبال سپیدرود با کسب پیروزی سه بر یک برابر تراکتورسازی تبریز برای بقا در لیگ (البته نسبت به دو تیم استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان) امیدوارتر شده است.

به همین دلیل خبرگزاری البرز گفت و گویی با نادر دست نشان سرمربی سپیدرود انجام داده تا از نظرات وی درباره دلیل اصلی موفقیت تیمش در بازی برابر تراکتورسازی و نیز سایر مسایل مربوط به فوتبال مطلع شویم.
چطور شد موفق به شکست تراکتورسازی شدید؟
خدا را شکر که ما موفق شدیم تیم پرطرفدار تبریزی را با اختلاف سه گل در شهر رشت با شکست مواجه کنیم. یکی از دلایل اصلی این شکست تراکتورسازی از سپیدرود به خاطر بازی بد و ضعیف تراکتورسازان برابر سپیدرودی ها بود، من هرگز تصور باخت تراکتورسازی آنهم با اختلاف سه گل از تیم سپیدرود را نمی کردم ولی بازیکنان ما مقابل تراکتورسازی انصافا بازی خیلی خوبی را از خود به معرض نمایش گذاشته بودند تا بدین ترتیب امیدواری ما برای ابقا شدن دوباره سپیدرود در لیگ برتر البته نسبت به برخی دیگر از تیمهای پایین جدول مثل استقلال خوزستان و نفت مسجد سلیمان بیشتر شود. این را هم بگویم در عمق وجودم نیم نگاهی به پیروزی برابر تراکتور داشتم.
خبر درگیری لفظی و فیزیکی محسن فروزان با شما و بعضی از اعضای تیم سپیدرود واقعیت دارد؟
نخیر. من چنین چیزی را ندیده ام.
نظر شما درباره عملکرد واقعی تراکتورسازی در بازی برابر سپیدرود در چیست؟
تیم تراکتورسازی در این دیدار همواره سعی داشت تا با حضور پرتعداد در خط حمله به گل های مورد نظرش دست پیدا کند، اما بازیکنان بسیارخوب و پرتلاش ما تمامی نقشه های تراکتورسازان را نقش بر آب کردند تا سرانجام این پیروزی واقعا با ارزش نصیب تنها نماینده فوتبال استان گیلان شود. البته ما در دیدار بعدی برابر تیم پارس جنوبی جم نیز به فکر کسب پیروزی هستیم. اگر پارس جنوبی را هم ببریم شانس ماندنمان در لیگ برتر بیشتر خواهد شد.
چون در حال حاضر دو تیم نفت مسجد سلیمان و استقلال خوزستان به عنوان رقبای اصلی تیم ما برای ماندن دوباره در لیگ برتر هستند. واقعا حیف است تیم خیلی خوب و پرطرفداری مثل سپیدرود رشت از لیگ برتر به رقابت های دسته اول جام آزادگان سقوط کند لذا همواره تلاش داریم تا این تیم شمالی را در لیگ برتر نگه داریم. هواداران سپیدرودی نیز باید از این تیم محبوب شهر و استان خود حمایت کنند تا مقدمات بقای تنها نماینده استان گیلان در بالاترین سطح فوتبال باشگاه های ایران فراهم شود.