دلیریان: صرفا به عنوان تماشاگر به اردبیل می روم
دلیریان: صرفا به عنوان تماشاگر به اردبیل می روم

با توجه به اینکه در حال حاضر حضور شورای فنی در کشتی فرنگی موضوعیت ندارد تنها به عنوان پیشکسوت و تماشاگر به مسابقات اردبیل می روم.

محمد دلیریان عضو شورای فنی کشتی فرنگی با اعلام این خبر به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی خاطرنشان کرد: همانطور که قبلا نیز اشاره کرده بودم من از جمله کسانی هستم که از شورای فنی استعفا نداده ام اما از آنجایی که در حال حاضر این شورا عملا در صحنه حضور ندارد لذا به عنوان پیشکسوت و علاقه مند مسابقات جام باشگاههای جهان را تماشا خواهم کرد.
وی که بنا به دلیل پاره ای ناهماهنگی ها بلیت سفر اعزام به اردبیلش آماده نبود و ساعاتی را در فردوگاه به انتظار نشسته بود تاکید کرد: قراربود فدراسیون بلیت را آماده کند اما گویا به هر دلیلی این کار انجام نشده البته دوستان تلاش دارند تا موضوع را پی گیری کنند. ضمن اینکه به دلیل نامساعد بودن هوای اردبیل فعلا پروازهای صبح این شهر انجام نشده است.
دلیریان در پایان خاطرنشان کرد: در هر صورت بنده متعلق به خانواده کشتی فرنگی هستم و چنانچه احساس کنم تصمیماتم موثر و شرح وظیفه مشخصی دارم در کنار این ورزش می مانم اما اگر قرار باشد وظایف مشخص نباشد دلیلی برای ادامه حضور نمی بینم.