به نظر من لازم است مسئولین ذیربط و افراد صاحب صلاحیت در خصوص اصلاح آیین نامه انتخابات فدراسیون ها به وزارت ورزش فشار بیاورند.

رحیم عظیمی پیشکسوت عرصه کشتی و داوری ضمن بیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری البرز گفت: نزدیک به ۷۰ سال در کنار ورزش و کشتی بوده ام. طی این مدت ۳۵ دوره مسابقات جهانی، ۳ دوره المپیک و ۶ دوره بازی های آسیایی سوت زده ام تجربه این چند دهه حضور به من آموخته باید تحت هر شرایط عدالت را سرلوحه ورزش قرار دهیم. اگر نتوانیم و یا نخواهیم عدالت، محور امور ورزش باشد ضرر می کنیم.
وی افزود: رعایت عدالت در انتخابات فدراسیون ها نیز به عنوان یک اصل باید مورد توجه دست اندرکاران و مسئولین واقع شود. شیوه ای که هم اکنون در انتخابات به مورد اجرا گذاشته می شود با معیارهای منطقی سازگاری ندارد. این موضوع را به وزیر ورزش هم گفته ام و بازهم تکرار می کنم که اولا باید در جمع اعضای مجمع تغییراتی ایجاد شود، ثانیا لازم است روزنه های نفوذ و اعمال سلیقه از طرف دستگاه ورزش، فدراسیون، ادارات کل و هیات ها مسدود شود.
این پیشکسوت با سابقه در پایان تاکید کرد: ایجاد تغییرات براساس شایسته سالاری و ارج نهادن به اصل عدالت، دشوار نیست و می توان به سادگی مسیر اعمال نفوذ را بست اما متاسفانه آقایان در یک کار ساده که آیا باید سرپرستان در انتخابات حضور داشته باشند یا خیر، مانده اند! در مورد ویژگی های نامزدها به جمع بندی درست نرسیده اند و اشکالات متعدد دیگر که می توان به آیین نامه موجود انتخابات گرفت.