تیم بوکس جوانان ایران آبانماه سالجاری در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می کند، اردوی آماده سازی بوکسورهای نامزد عضویت تیم اعزامی در اردبیل سرگرم تمرین هستند.

امید رشید سرمربی تیم جوانان در این باره به البرز ورزشی گفت: اردوی سوم آمادگی را در اردبیل می گذرانیم و شاهد نخستین بازی تدارکاتی ما ۳۰ – ۲۵ تیرماه در قزاقستان باشد که تورنمنتی را در این رده تدارک دیده است.
سرمربی تیم جوانان ایران افزود: مسابقه های قهرمانی رده سنی ۱۸ – ۱۷ سال آسیا از ۲۸ آبانماه در اولان باتور مغولستان آغاز خواهد شد و ما سرگرم آزمون و آزمایش بوکسورها هستیم تا در نهایت برای ده وزنی که مسابقات برگزار خواهد شد، بهترین ها را برگزینیم؛ شاید در تمام اوزان شرکت نکنیم.
امید رشید اضافه کرد: همه بچه های ما در شرایط ایده آلی قرار دارند و قول می دهم بازیکنان این تیم در آینده برند بوکس ایران شوند.
امید رشید درباره پیشینه ایران در مسابقات بوکس قهرمانی آسیا نیز می گوید: در سال ۲۰۱۷ که من و آقایان مهدی پور و سپهوند مربی بودیم بعد از ۱۰ سال یک برنز و یک طلا کسب کردیم که جوان طلایی ما رضا حسن نیا از آمل بود، امسال هم استاد ولی ا… صالح نیا در آماده سازی بوکسورها سنگ تمام گذاشته اند.
سرمربی تیم جوانان ایران از جاسم دلاوری و مسعود شیبانی به عنوان دیگر مربیان تیم جوانان نام برده است. آنچه که از صحبت های سرمربی آذری تبار مقیم شهرستان نور مازندران بر می آید این است که آینده بوکس کشور ما با جوانانی که در اردو بسر می برند روشن خواهد بود و ما امیدواریم که با این پشتوانه ها بوکس ایران به گذشته درخشان خود برگردد.

  • نویسنده : ج - دوستدار