رضایی: اهل کانال زدن و لابی نیستم
رضایی: اهل کانال زدن و لابی نیستم

بازیکن و مربی تیم ملی والیبال اعتقاد دارد که تیم ملی ایران در سال منتهی به المپیک به مربی احتیاج دارد که از ضریب خوشی بالا برخوردار بوده و بتواند در کمترین فرصت ممکنه شناخت کافی از ملی پوشان ما به دست آورد.

سعید رضایی می افزاید: بازیکنان ما در شرایط مختلف عملکرد متفاوت دارند، یکی در حین تمرین عالی است و دیگری در زمان مسابقات خودش را نشان می دهد، بنابراین باید بدانیم که از سرمربی جدید تیم ملی چه می خواهیم. ایگور کولاکوویچ تازه بعد از دو سال از توانایی بازیکنان شناخت پیدا کرده بود، ولاسکو باهوش بود و خیلی زود با روحیات و توانمندیهای فنی بچه ها آشنا شد و شخصی مثل کواچ تا آخر هم نتوانسته بود بر بازیکنان ما احاطه فنی و روحی داشته باشد.

رضایی با پرهیز از مصداقها و اینکه سرمربی جدید باید از شرق اروپا یا غرب اروپا باشد می گوید: شاید در ایتالیا یک مربی جوان هم بتواند نیاز تیم ملی را در شرایط خاص کنونی که المپیک را در پیش دارد را برآورده سازد، ضمن اینکه مربیان سراسر دنیا از لحاظ سیستم کاری باهم تفاوت دارند ولی مهم پارامتری چون تشخیص و شناخت است و یا فنی به نام کوچینگ که فدراسیون باید به درستی در این باره بیندیشد.

لژیونر پیشین والیبال ایران در لیگ ایتالیا  در پاسخ به پرس ما مبنی بر اینکه چرا برعکس اغلب مربیان ایرانی از رانت حضور در نیمکت تیم ملی برای مربیگری باشگاهی استفاده نکرده و بیکار مانده است، می گوید: من هیچگاه از سفارش و رانت فدراسیون بهره نبرده ام و درباره دیگر مربیان هم اظهار نظر نمی کنم اما بدانید چند پیشنهاد داشتم که پسند من نبوده، اگر پیشنهادات بهتری وجود داشت می پذیرفتم ولی مربیگری از طریق کانال زدن و سفارش کردن را بر نمی تابم.