شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور قرعه کشی شد.

این رقابتها از روز ۱۸ مردادماه جاری با شرکت تیم های نامی نو اصفهان، رهیاب گستر تهران، هیات فوتبال تهران، هیات فوتبال خراسان رضوی، پالایش نفت آبادان، ملی حفاری ایران، پارس آرای شیراز، صنعت فجر شیراز، دریژنو فرخ شهر، دختران کویر مس کرمان، مس رفسنجان، شهرداری رشت، صنعت سرد خزر گیلان و شهروند ساری آغاز خواهد شد. این در حالی است که پارسال ده تیم در مسابقات حضور داشتند که نماینده قائمشهر (ساری)، سقوط کرد اما چهار تیم جدید از لیگ دسته یک به سوپر لیگی ها اضافه شده اند.
عاطفه رضایی مربی تیم مس رفسنجان نایب قهرمان دوره قبل لیگ برتر در این باره به البرز ورزشی گفت: پارسال لیگ خوبی داشتیم و با اضافه شدن مرحله پلی اف به تیمها فرصت جبران مشکلات اول فصل داده شد، اما امسال با افزایش تعداد تیم ها و اینکه لیگ مردادماه آغاز می شود، امیدواریم تیمها بتوانند تا آخر ادامه بدهند. امسال ۱۵ میلیون تومان ورودیه از تیمها گرفته شد و با توجه به بنیه مالی باشگاهها امیدواریم مشکلات آنها مضاعف نشود.
عاطفه رضایی در پاسخ به این پرسش که اضافه شدن تیمها ایجاب نمی کند که پای بازیکنان خارجی به لیگ ایران باز شود گفت: ما آنقدر بازیکن خوب داریم که نیازی به حضور بازیکنان خارجی نمی بینم. همین امسال چند بازیکن ما مثل سحر زمانی، اعظم آخوندی و … در لیگ مالدیو بازی کرده اند فوتسال ما قهرمان آسیاست و کمبودی نداریم.

  • نویسنده : مرجان بنی یعقوب