رقابت صدرنشین لیگ برابر شاگردان کوهیان
رقابت صدرنشین لیگ برابر شاگردان کوهیان

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی هفته ششم لیگ برتر بسکتبال مردان فردا با چهار دیدار پیگیری می شود. پتروشیمی بندرامام پس از بردی سخت در هفته گذشته مقابل تیم شیمیدر، این هفته به اصفهان رفته است تا با شاگردان فرزاد کوهیان رودرروی شود. تیم ذوب آهن با بازیکنان جوانش اگرچه هنوز نتوانسته به جمع چهارتیم […]

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی هفته ششم لیگ برتر بسکتبال مردان فردا با چهار دیدار پیگیری می شود.
پتروشیمی بندرامام پس از بردی سخت در هفته گذشته مقابل تیم شیمیدر، این هفته به اصفهان رفته است تا با شاگردان فرزاد کوهیان رودرروی شود. تیم ذوب آهن با بازیکنان جوانش اگرچه هنوز نتوانسته به جمع چهارتیم بالای جدول راه یابد، اما نشان داده که حریف دست و پا بسته ای نیست. به خصوص آنکه در این دیدار از بازی خانگی سود می برد.
در تهران شاهد دو بازی خواهیم بود. ابتدا نیروی زمینی میزبان آویژصنعت پارسای مشهد است. مشهدی ها به تازگی سرمربی خود را تغییر داده اند و هنوز هیچ بردی را به دست نیاورده اند. دومین بازی پایتخت مابین شیمیدر تهران و شهرداری گرگان برگزار می شود. شیمیدری ها که هفته گذشته نخستین باخت خود را مقابل پتروشیمی تجربه کرده اند.
در دیگر دیدار این هفته نفت آبادان به دزفول سفر کرده و به نظر می رسد، کار چندان دشواری مقابل پدافند رعد این شهر نخواهدداشت.
در این هفته تیم پگاه تهران دیگر نماینده پایتخت با قرعه استراحت رو به رو است.

برنامه کامل رقابتها به شرح زیر است:

ساعت ۱۶:۰۰ ذوب آهن – پتروشیمی بندرامام
ساعت ۱۶:۰۰ نیروی زمینی –آویژه صنعت پارسا مشهد
ساعت ۱۶:۰۰ رعد پدافند دزفول – نفت آبادان
ساعت ۱۸:۰۰ شیمیدر تهران – شهرداری گرگان