رنجبر: چهارسال است حتی هزارتومان هم دریافت نکرده ام!/برای بقای بسکتبالم از نیروی زمینی جدا شدم.
رنجبر: چهارسال است حتی هزارتومان هم دریافت نکرده ام!/برای بقای بسکتبالم از نیروی زمینی جدا شدم.

رضا رنجبر بازیکن نیروی زمینی که در نیم فصل اول بازی تاثیرگذاری برای تیمش انجام داد، با اتمام دوران سربازی از این تیم جدا شده و در نیم فصل دوم با پیراهن ذوب آهن اصفهان به میدان خواهد رفت.


* نبود گاردراس ریتم بازی ما را بهم زد

رضا رنجبر درباره بازی روز گذشته در برابر پدافند رعد دزفول به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی گفت:” همانطور که پیش بینی می کردیم در این بازی با یک تیم سرسخت مواجه بودیم و خودمان را برای رقابتی سنگین آماده کرده بودیم چرا که می دانستیم بازی پایاپایی برابر پدافندی ها داریم.”

وی درباره ۵ فوله شدن سهند امینیان در کوارتر دوم این بازی خاطرنشان کرد:” زمانی که این اتفاق افتاد من کنار صحنه بودم. داور به جای آنکه فول محمد خرمشاهی را اعلام کند، به اشتباه سومین فول سهند را اعلام کرد و بعد از آن بلافاصله یک فول شخصی دیگر و یک فول فنی به امینیان داد و وی از بازی اخراج شد که به نظر من اشتباه داوران بود.”

رضا رنجبر در ادامه افزود:” امروز سینا واحدی را که در بازی قبل فوق العاده بود، در اختیار نداشتیم و بعد از پنج فوله شدن سهند تنها با یک گارد راس بازی می کردیم که همین موضوع به تیم ما ضربه زد و باعث شد ریتم بازی ما بهم بخورد و حتی در پایان کوارتر سوم سه امتیاز نیز عقب افتادیم.”

*برای موفقیت نیروی زمینی همه تلاشم را کردم

رنجبر که با پایان نیم فصل اول، دوران سربازی اش نیز به پایان رسید، درباره جدایی اش از تیم نیروی زمینی گفت:” متاسفانه یا خوشبختانه سربازی ام تمام شد. خیلی ناراحتم که از نیروی زمینی جدا می شوم چراکه برای این تیم زحمت زیادی کشیده ام. اما بعضی جاها نباید بگذاریم احساسات به ما غلبه کند، بلکه باید منطقی عمل کنیم. من ۸ سال است که در لیگ برتر بازی میکنم ولی چهار سال متوالی حتی هزار تومان هم دریافت نکرده ام. من برای بقای بسکتبالم مجبور به جدایی از این تیم شده ام. اما خدارا شاکرم که اعتماد آقای مازیستان سرمربی تیم را جلب کردم و تا جایی که توانستم برای این تیم تلاش کردم. خیالم راحت است که هرگز کم کاری نکرده ام.”

*نبود من در نیم فصل دوم احساس نخواهد شد

وی درباره اینکه در نیم فصل دوم در کدام تیم بازی خواهد کرد، گفت:” مسئولین تیم ذوب آهن اصفهان من را لایق دانستند تا در نیم فصل دوم پیراهن این تیم را بر تن کنم. امیدوارم بتوانم به عنوان یک سرباز کشور برای این تیم مفید باشم.”

رنجبر در خصوص اینکه عدم حضورش در تیم نیروی زمینی به این تیم ضربه می زند گفت:” این دومین فصلی است که من برای نیروی زمینی بازی کرده ام. از ابتدای این فصل در تلاش بودم تا به عنوان کاپیتان کاری کنم تا یک تیم ۱۲ نفره داشته باشیم و فاصله بازیکنان نیمکت با بازیکنان اصلی کم شود. خوشبختانه این اتفاق هم افتاد. در حال حاضر مهران رضایی یکی از بازیکنان خوب تیم است و مطمئنم با وجود این بازیکن در نیم فصل دوم نبود من احساس نخواهد شد.”

*هنر فرزاد کوهیان این است که تسلیم نمی شود

وی در پایان درباره پیش بینی اش از عملکرد تیم ذوب آهن در نیم فصل دوم گفت:” فصل گذشته دانشگاه آزاد در طول فصل نتیجه خوبی نگرفت، اما در پلی آف ها فوق العاده ظاهر شدند. به نظر من این هنر فرزاد کوهیان است که هرگز تسلیم نمی شود و بازیکنانش نهایت تلاش خود را می کنند. من مطمئنم در نیم فصل دوم ذوب آهن یکی از قدرتهای لیگ خواهد بود.”

  • نویسنده : کیانا شادرو