تلاش کردیم طی چند سال حضور مستمر در هیات ژیمناستیک استان تهران این رشته پایه و مادر را به روزهای اوج گذشته بازگردانیم.

روح الله وین در همین رابطه به خبرنگار خبرگزاری البرز گفت: در گذشته که بنده مسئولیت هیات را بر عهده داشتم ژیمناستیک تهران با فاصله زیاد نسبت به استان های دیگر در راس جدول رده بندی کشوری قرار داشت. این فاصله طی سال هایی که بنا به دلایلی ما مسئولیت نداشتیم از بین رفت تا اینکه فرصتی فراهم شد و باردیگر اعضای مجمع به بنده اعتماد کردند. این اعتماد مسئولیت بنده را دو چندان کرد و بار دیگر تلاش شد تا رشته پایه ژیمناستیک در تهران رونق دوباره بگیرد و ما با تکیه بر موجودیتی که داشتیم در صدد تقویت تیم ها و قهرمانان بر آمدیم، با همکاری و تلاش مربیان زحمتکش و اهتمام جمعی اکنون به نقطه ای رسیدیم که می توانیم ادعا کنیم تمام رده های سنی در بالاترین سطح کشور قرار داریم.
وی ادامه داد: در نظر داریم امسال نیز مسابقات لیگ استانی سنین ۷و۸- ۹ و ۱۰- ۱۱ و ۱۲- ۱۳ و ۱۴ سال را برگزار کنیم که این مسابقات علاوه بر حضور در مسابقات دانش آموزی و کشوری است.
وین در پایان تصریح کرد: ژیمناست های ما هم اکنون در ۳ رده نوجوانان،جوانان و بزرگسالان در سطح کشور و تیم ملی حرف اول را می زنند. بهلول زاده که اولین مدال المپیک جوانان را برای ژیمناستیک گرفت متعلق به استان تهران است و من فکر می کنم اگر با همین روند پیش برویم در آینده ای نه چندان دور قهرمانان ارزشمندی در پایتخت خواهیم داشت.