اردوی آمادگی آلیش بانوان را در بیرجند برگزار خواهیم کرد و در بخش کشتی کلاسیک هم برنامه های خوبی در دستور کار قرار دادیم.

سرپرست تیم های کشتی بانوان ضمن بیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری البرز گفت: رقابت های آسیایی چین و جهانی ترکیه را در آلیش بانوان پیش رو داریم. با توجه به جایگاه بالای بانوان کشتی آلیش کشورمان در آسیا و جهان، فکر می کنم امسال بتوانیم مدال های رنگارنگی از گردونه مسابقات مذکور به دست آوریم.
بابایی افزود: سال گذشته و در رقابت های داخل سالن آسیا و اقیانوسیه مدال های زیادی در کشتی آلیش بانوان کسب کردیم. همین امر انگیزه قهرمانان را برای رسیدن به موفقیت های بیشتر دوچندان کرد. خوشبختانه علی رغم تغییرات صورت گرفته در فدراسیون بخش بانوان همچنان فعال و برنامه های ما طبق معمول انجام می شود.
وی ادامه داد: در کشتی کلاسیک هم حرف های زیادی برای گفتن داریم که امیدواریم پس از انتخابات فدراسیون برنامه های این بخش هم با جدیت پی گیری شود. برگزاری مسابقات، کلاس های مربیگری و داوری از جمله برنامه هایی است که باید مورد توجه واقع شود. ما در غیاب مربی اوکراینی توانستیم از جمع مربیان داخلی بانوانی را برای هدایت تیم ملی آموزش بدهیم.
وی در خصوص برخی اعتراضات اخیر تعدادی از قهرمانان نسبت به عمکرد بخش بانوان، اظهار کرد: ما منکر کم و کاستی های احتمالی نیستیم اما انتظار داریم برخی از ورزشکاران یک طرفه به قاضی نروند. سر لوحه کار فدراسیون گذشته و اکنون، رعایت احترام نسبت به بانوان بوده و در حد توان در این بخش کوتاهی صورت نگرفته است. طبیعی است که در روند اجرا و انجام کار، عده ای هم دلخور شده باشند این امر دلیل نمی شود تمام تلاش ها را زیر سوال ببریم. انتظار داریم رسانه ها هم به هنگام انعکاس اخبار تا حدممکن تحقیق لازم را انجام دهند.
وی در پایان تاکید کرد: به هر حال امیدواریم با برگزاری انتخابات فدراسیون و حضور رییس جدید، برخی حواشی جمع شود و هر دو بخش بانوان و آقایان فعالیت های روزمره و هدفدار خود را با جدیت پی گیری کنند.