مسئولین فدراسیون باید هرطور شده حسن رحیمی را به کشتی بازگردانند او و رضا یزدانی می توانند در جهانی 2019 مدال کسب کنند.

نایب قهرمان اسبق جهان در همین رابطه به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی گفت: کشتی مسیر دشواری در پیش دارد و فکر می کنم مسئولین فدراسیون و مربیان باید تلاش فراوانی داشته باشند تا در سالی که مسابقات حساس جهانی و کسب سهمیه المپیک را داریم بتوانند فضا و شرایط را برای موفقیت کشتی در المپیک هموار کنند.
سعید ابراهیمی با اشاره به بازگشت موفقیت آمیز رضا یزدانی به دنیای قهرمانی خاطر نشان کرد: رضا در مسابقه جام دانکلوف ثابت کرد هنوز بهترین کشتی گیر وزن ۹۷ کیلوگرم است و همچنان می تواند در جهانی ۲۰۱۹ و المپیک برای ما افتخارآفرین باشد. وی ضمن ابراز تاسف از خداحافظی حسن رحیمی از دنیای کشتی تاکید کرد: دلیل خداحافظی رحیمی را نمی دانم اما فکر می کنم مسئولین فدراسیون باید هرطور شده او را به کشتی برگردانند چون با تجربه و توانایی که در رحیمی سراغ دارم وی می تواند همچنان تیم کشتی ما را در میادین بزرگ یاری دهد.
قهرمان پیشین آسیا در رابطه با لزوم تعیین هیات کشتی استان همدان اظهار داشت: امیدوارم هر چه زودتر انتخابات هیات کشتی استان همدان برگزار شود تا نماینده ما بتواند در انتخابات پیش روی فدراسیون شرکت کند. به اعتقاد من انتخابات حساسی برای کسب کرسی ریاست کشتی در پیش داریم چون اغلب نامزدهای این دوره با برنامه و دست پر به میدان آمده اند بنابراین فکر می کنم اعضای مجمع به فردی که بهترین برنامه را داشته و بتوانند آرامش خاطر را به کشتی بازگرداند رای خواهند داد.