سلیمانی: تلاش می کنم تا به جایگاهی که می خواهم برسم
سلیمانی: تلاش می کنم تا به جایگاهی که می خواهم برسم

مسعود سلیمانی پس از نخستین حضورش در تیم ملی بسکتبال گفت:"خیلی خوشحالم که روسفید از این بازی بیرون آمدم و امیدوارم بتوانم به تیم ملی کمک کنم.

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی، مسعود سلیمانی بازیکن تیم شیمیدر قم پس از عملکرد قابل توجه اش در لیگ برتر امسال، به اردوی تیم ملی بسکتبال دعوت شد و در دیدار برابر قطر برای نخستین بار پیراهن تیم ملی را بر تن کرد و ۱۰ امتیاز به ثمر رساند. پیش از این سلیمانی در تیم ملی آبی (ب) حضور یافته بود اما شانس پوشیدن تیم ملی الف را به دست نیاورده بود. پس از پیروزی تیم بسکتبال کشورمان در رقابت های انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱ برابر قطر سلیمانی درباره احساسش از حضور در تیم ملی گفت:” خدا را شاکرم  که با اعتماد کادر فنی توانستم اولین بازی ام در تیم ملی را انجام دهم. خیلی خوشحال هستم که روسفید از این بازی بیرون آمدم.” وی در ادامه گفت:”می دانم که هنوز خیلی کار دارم و باید بیشتر تلاش کنم. امیدوارم در بازی های بعدی نیز بتوانم به تیم ملی کمک کنم.”

ملی پوش تیم شیمیدر قم درباره اینکه در اولین حضورش ۱۰ امتیاز به دست آورد توضیح داد:” از این بابت خوشحالم. من از روزی که به بسکتبال آمدم سعی کردم نهایت توانم را به کار بگیرم. به تلاش خودم ادامه می دهم و امیدوارم در آینده به جایگاهی که می خواهم، برسم.”

سلیمانی در پایان در برابر پیروزی تیم ملی برابر تیم قطر گفت:” قطر تیم خیلی خوبی است. همانطور که می دانید، ما در رقابت های انتخابی جام جهانی در قطر با اختلاف یک امتیاز این تیم را برده بودیم، اما در این بازی، بچه ها همت خوبی داشتند و توانستیم اختلاف را زیاد کنیم و یک پیروزی شیرین را به مردم کشورمان تقدیم کنیم.”

گفت و گو از: کیانا شادرو