سنت شکنی و حرکت پسندیده اسکوچیچ
سنت شکنی و حرکت پسندیده اسکوچیچ

پس از بازی استقلال و صنعت نفت آبادان که با برتری پنج بر صفر پسران آبی به پایان رسید، صحنه ای زیبا در استادیوم آزادی دیده شد.

بعد از اتمام بازی و شکست سنگین صنعت نفت آبادان دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم به سمت استراماچونی رفت و بابت این بازی به سرمربی استقلال تبریک گفت کاری پسندیده که کمتر از مربیان لیگ برتری فوتبال دیده شد.

در فوتبال ما رسم شده که مربیان قبل از بازی با همدیگر دست و گل می دهند و عکس یادگاری می گیرند اما پس از اتمام بازی و شکست همدیگر را متهم می کنند.

اما اسکوچیچ سنت شکنی کرد و کاری که در فوتبال اروپا مرسوم است و باید در فوتبال ما جا بیفتد می شود از فوتبال لذت برد و حرکات جوانمردانه دید و به دور از حاشیه بود.

آبادان اول بشی، آخر بشی دوست داریم!

اندک تماشاگران وفادار و متعصب صنعت نفت آبادان که همیشه و طی هر شرایطی تیم محبوب خود را تنها نمی گذارند برای دیدار با استقلال مسافت زیادی را طی کردند و خودشان را به ورزشگاه آزادی رساندند تا شاهد بازی تیم محبوب خود باشند و طول ۹۰ دقیقه بازی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان را با واژه آبادان برزیلته تشویق کردند.

هواداران صنعت نفت بعد از پایان بازی که با شکست ناباورانه تیمشان مواجه شدند خواستار حضور بازیکنان شدند تا ناراحتی خود را بابت شکست پنج بر صفر را به آنها گوشزد کنند.

حضور بازیکنان صنعت نفت آبادان و عذرخواهی آنها از هواداران باعث شد که طرفداران صنعت نفت شعار آبادان اول بشی آخر بشی دوست داریم را سر دهند.

نویسنده و عکاس: حبیب رحیمی

  • نویسنده : یک عکس - یک نگاه