شاددل: ولاسکو خانم موناکرستا را معرفی کرده است
شاددل: ولاسکو خانم موناکرستا را معرفی کرده است

ابلاغ سرمربی تیم والیبال دختران ایران لغو شد چون هیچ مسابقه ای در سطح آسیا پیش روی ما نیست و کنفدراسیون والیبال آسیا هم دیروز خبر از عدم برگزاری هرگونه مسابقاتی را داده است.

مهناز شاددل مشاور فدراسیون والیبال در امور بانوان در گفت و گو با البرز ورزشی با بیان این مطلب افزود: ما اکنون در هیچ رده مربی تیم ملی نداریم چون مسابقاتی را پیش رو نداریم.

وی درباره شایعه تاثیر یکی از پیشکسوتان در برکناری فاطمه شعبان خمسه از سرمربیگری تیم نوجوانان گفت: هیچکس زیرآب نزده و دکتر داورزنی نیز بر حضور مربیان جوان از جمله خانم خمسه مهر تایید زده است ولی بازهم می گویم وقتی مسابقه ای در کار نباشد انتخاب مربی هم مناسبت پیدا نمی کند.

شاددل درباره کاندیداهای سرمربیگری تیم ملی بانوان نیز گفت: تماس های زیادی داشته ایم و پیشنهادهایی هم به فدراسیون شده است، اما می دانید که تعداد مربیان زن در والیبال جهان بسیار کم هستند که مطرح ترین آنها خانم لانگ پینگ است که قصد بازنشستگی دارد و می خواهد کنار دخترش در ایالات متحده زندگی کند در ثانی دستمزد مربیانی مثل خانم لانگ بسیار بالاست. مشغول رایزنی هستیم که آیا مربی پایه بیاوریم و نسل جدیدمان را بسازیم یا طرح دیگری دراندازیم. آقای ولاسکو هم خانم مونا کرستا را معرفی کرد، خانمی که عملکرد بسیار خوبی در مسابقات نوجوانان و جوانان پسر داشته و نایب قهرمان جهان شده اند اما فدراسیون هنوز تصمیم نهایی را در این باره نگرفته است.