شافعیان: حمایتگران ورزش بانوان دلسرد شده اند
شافعیان: حمایتگران ورزش بانوان دلسرد شده اند

لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه های کشور قرعه کشی شد در حالی که امسال نامهای جدیدی چون اشتاد سازه مشهد، هیات هندبال ترقبه خراسان، هیات  هندبال کیش در بین شرکت کنندگان دیده می شود.

اثری از تیم لارستان قهرمان باشگاه های ایران نیست، چه شده که با وجود ریاست یک شخص اهل فارس در راس فدراسیون، نماینده این استان جا خالی داده است؟

نشمین شافعیان مربی کرمانشاهی لارستان در گفت و گو با البرز ورزشی می گوید: لارستان حتی قهرمان غرب آسیا شده بود اما آقای راستی که بی دریغ در هندبال بانوان سرمایه گذاری می کرد، دلسرد شد و دست از تیمداری نشست. ظاهرا ایشان انتظاراتی از مسوولان داشت که برآورده نشد و ای کاش تلاشهایی صورت می گرفت تا این مرد بسیار علاقه مند را دوباره به تیمداری راغب می ساختند. شافعیان که اهل کرمانشاه و از مربیان تیم ملی است درباره اوضاع هندبال در دیار بیستون هم گفت: متاسفانه استان ما هم درگیر مشکلات مالی است و اسپانسرها تمایلی به سرمایه گذاری ندارند، وقتی مسابقات را تلویزیون پخش  نکند و حتی گزارش رادیویی هم نباشد، سرمایه گذاریها هم دیده نمی شود. باید رسانه ها را برای پوشش دادن مسابقات بانوان تشویق کرد، ما در کرمانشاه اقدامات خوبی را انجام داده ایم و به حتم در سالهای آتی اخبار امیدسازی از هندبال بانوان کرمانشاه خواهید شنید ولی فعلا دغدغه همه ما نبود اسپانسر است. هرچند که در مجموع شرایط هندبال بانوان در ایران امیدوار کننده است.

  • نویسنده : مرجان بنی یعقوب